پست های وبلاگ

دروازه پرداخت آنلاین بانک تجارت برای فروشگاه VirtueMart

ویرچومارت http://virtuemart.net  یکی از فروشگاه سازهای قدیمی در سیستم جوملا می باشد. این پلاگین یکی از افزونه هایی می باشد که بر روی سیستم سایت ساز جوملا نصب خواهد شد. بنا به درخواست مشتریانی که نیاز به این پلاگین داشتند در اینجا به آموزش این پلاگین خواهیم پرداخت و چگونگی کار با آنرا به شما خواهیم نشان داد.

15 Effective Web Designing Techniques and Their Importance for Content Gurus

Thanks to the incredible rise in the number of mobile devices, responsive web designing is not anymore a UX-only discipline. All marketers need to understand and consider responsive web designing as a component of their strategic planning. It may not be necessary for you as a content marketer to know all the tricks of the designing and development of a responsive web. However, you need to know what exactly RWD is. Also, you need to know your exact content marketing responsibilities.

رم DDR3 و DDR4 چه تفاوتی با هم دارند؟

پیشرفت‌های فنی در رم‌های DDR4

در حال حاضر سه نوع ماژول رم در بازار موجود است که می‌توانید از آن‌ها برای پی‌سی خودتان استفاده کنید: رم DDR3، رم DDR3L و رم DDR4.

بهترین مرورگر اینترنتی برای طراحی و برنامه‌نویسی وب کدام است ؟

وقتی چندین سال پیش برای اولین بار وارد محیط وب شدم برای مدتی در انتخاب مرورگر خیلی شک داشتم و همیشه بین گزینه‌های مختلف می‌گشتم تا یک مرورگر مناسب کار و نیازهای خودم پیدا کنم.به‌طور کل همیشه یکی از بزرگ‌ترین سوالات و مشکلاتی که مبتدیان عرصه‌ی طراحی و برنامه نویسی وب آن روبرو هستند این است که “کدام یک از مرورگرهای اینترنتی را برای اجرا و تست کدهای خودم استفاده کنم؟”
در این ویدئو‌ی آموزشی در زنبیل با هم به این موضوع می‌پردازیم که بهترین مرورگر اینترنتی برای تست و اجرای کدهای سمت وبی که می‌نویسیم کدام است ؟

منظور از مهدويت چيست؟

پاسخ: اعتقاد به مهدى موعود مسئه اى است که در تمام اديان ومذاهب مختلف جهان اعم از وثنيت، کليميت، مسيحيت، مجوسيت، اسلام وغيره مطرح بوده وهست؛ بدين معنى که در آخر الزمان، مصلحى ظهور خواهد کرد وبه جنايتها وخيانتها وتبعيضهاى بشر خاتمه خواهد داد.

طراحی سایت چیست؟ حقوق طراح سایت چقدر است؟ چگونه می توان طراح سایت شد؟

طراحی سایت به فرآیند طراحی و ساخت سایت گفته می شود،. در اوایل سال 1990 بعد از اینکه وب سایت ها معرفی شدند. تعداد کمی از وب سایت ها وجود داشتند، در اواخر قرن بیست ام تعداد این وب سایت ها بیشتر شد. ولی حالا صدها میلیون وب سایت طراحی شده است. و هر ماه چیزی حدود میلیون ها وب سایت طراحی می شوند.

xvhpd shdj

xvhpd shdj به طور کلی به معنی طرح بندی، ساخت سایت و بروز رسانی وب سایت است. xvhpd ,f shdj همچنین به معنی معماری اطلاعات، ساختار وب سایت، رابط کاربری، طرح تجاری و لایه ها است که همه این ها در نتیجه یک xvhpd shdj را تشکیل می دهند.

xvhpd shdj شامل بعضی از المان هایی به شرح زیر است.

لایه ها: این جا جایی است که طرح گرافیکی نوشته ها، چیدمان می شود.

چگونه از پنالتی گوگل خارج شویم

مهم ترین مسئله در پنالتی گرفتن گوگل از یک وب سایت مسئله لینک های داخلی سایت به سایر سایت ها و یا از سایر طراحی سایت ها به سایت شما است. یعنی لینک های خروجی و لینک های ورودی به طراحی سایت شما است. ممکن است این لینک ها در کوتاه مدت به نفع سایت شما باشد ولی در دراز مدت می تواند منجر به پنالتی شدن سایت شما شود.

طراحی وب سایت برای موبایل

امروزه طبق آمار بیش از نصف بازار، در طراحی وب برای موبایل ها و تبلت ها بهینه نشده اند، اگر شما از این قافله عقب بمانید متاسفانه کسب وکارتان ضرر خواهید دید، حتما به این نکته توجه داشته باشید و به مسئله طراحی سایت و موبایل ها دقت نمایید در زیر نکاتی برای راهنمایی شما آورده ایم:

طراحی سایت فروشگاهی خود را به بهترین نحو انجام دهید

برای اینکه در دنیای وب موفق باشید باید نکات کلیدی در طراحی سایت را رعایت کنید. در کل وب سایت باید ساده ، زیبا به راحتی در دسترس و از همه مهمتر باید کاربر پسند باشد، وب سایت هایی که اصول اولیه را در همان ابتدای کار رعایت می کنند بهترین نتیجه ممکن را بعد از مدتی خواهند گرفت. شما باید رعاین نکاتی که در پایین می آوریم می توانید یکی از بهترین سایت ها را در اختیار داشته باشید.

Top