پست های وبلاگ

طراحی سایت فروشگاهی خود را به بهترین نحو انجام دهید

طراحی سایت فروشگاهی خود را به بهترین نحو انجام دهید

طراحی سایت فروشگاهی

برای اینکه در دنیای وب موفق باشید باید نکات کلیدی در طراحی سایت را رعایت کنید. در کل وب سایت باید ساده ، زیبا به راحتی در دسترس و از همه مهمتر باید کاربر پسند باشد، وب سایت هایی که اصول اولیه را در همان ابتدای کار رعایت می کنند بهترین نتیجه ممکن را بعد از مدتی خواهند گرفت. شما باید رعاین نکاتی که در پایین می آوریم می توانید یکی از بهترین سایت ها را در اختیار داشته باشید.

هدف خود را تعیین کنید و بازار آن را هدف بگیرید

شما اول از همه باید تحلیل کنید که چه کسانی مشتریان شما هستند در چه رنج سنی هستند؟ دوست دارند چه محصولاتی داشته باشند و غیره، زمانی که این را انجام ندهید اصولا دیگر تجارت شما از کار خواهد افتاد، پس مهم است که بدانیم با چه علایق و سلایقی طرف هستین تا بتوانیم نیازهای آن ها را در فروشگاه خود برطرف کنیم. با این فکر شما می توانید صفحاتی در سایت خود طراحی کنید که کاربر در وب سایت شما نهایت لذت را ببرد.

بهترین خود را ارائه دهید

شما باید تمام و کمال بهترین خدمات و بهترین و راحترین خرید را برای کاربر در سایت خود درست کنید تا زمانی که کاربر از وب سایت لذت نبرد از محصولات راضی نباشد از خدمات کم برنجد آن وقت است که شما پیشرفت نمی کنید تمام این موارد را در نظر بگیرید و به بهترین نحو ممکن آن ها را پیاده سازی کنید در سایت خود.


قالب تاثیرگذار طراحی کنید

اولین چیزی که در سایت بارگذاری می شود قالب شماست اولین چیزی که به ذهن کاربر می رسد و آن را می تواند تحت تاثیر قرار دهد طراحی سایت فروشگاهی شماست طوری طراحی کنید که در نگاه اول اثر خود را بگذارد و در ذهن کاربران حک شود که با چه وب سایتی قوی روبرو هستند، حتما تمام مسائل و معرفی هایی که از سایت شما لازم است را در قالب خود بنویسید.

برای کاربر سایت را راحت کنید

وقتی کاربر وارد سایت شما می شود نباید احساس پیچیدگی کند نباید احساس گم شدن کند مسائل اصلی را در جاهای اصلی تعریف کنید و مسئل فرعی را می توانید در زیر منوها و یا کناره ها جا دهید ناوبری ساده یکی از مهمترین مسائل و نکات است که باید در طراحی وب سایت به آن بها داده شود.

خلاق باشید

فونت و رنگ وب سایت اولین مواردی هستند که می توانید از آن در خلاقیت سایت خود استفاده کنید، می توانید از سایت هایی که در زمینه شما مشغول هستند اما خارجی ایده بگیرید، تا آنجا که نشان داده کاربران خلاقیت و زیبایی را خیلی دوست دارند چه این خلاقیت در طرح سایت شما باشد چه در خدمات و پشتیبانی شما.

عکس های با کیفیت در محصولات استفاده کنید

برای ارتباط بهتر و تعامل بهتر در وب سایت از عکسهای با کیفیت استفاده کنید محصولی که می فروشید بهترین عکس را برای آن بگذارید، اگر خدماتی ارائه می دهید بهترین عکس را بگذارید دید عکس با کیفیت برای کاربر بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

نکات و توضیحات را کامل بنویسید.

بعضی اوقات در جاهایی در وب سایت نکاتی فراموش می شود که در بازدهی بالای وب سایت شما تاثیر دارد حتما نکات و توضیحات را کامل بنویسید تا بازدید کننده دچار سردگمی نشود.

خرید به راحتی

کاربر باید تا جایی که ممکن است به راحتی از وب سایت شما خرید کند تا این لذت فرآیند خرید راحت در ذهن او بماند تا اگر در آینده خواست دوباره خریدی انجام دهد اولین وب سایتی که به ذهن او می آید وب سایت شما باشد.

کلام آخر نیز اگر بتوانید در اول را خود خدمات رایگان یا جوایز هدیه ای استفاده کنید تا کاربران به شوق بیایند یکی از بهترین راهها می تواند برای جذب کاربران باشد.

طراحی سایت ، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت پارسایا، طراحی سایت فروشگاهی  ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت با کیفیت بسیار بالا ، طراحی سایت آتلیه و عکاسان ، طراحی سایت وکلا ،   طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت پزشکی

 

Top