پست های وبلاگ

xvhpd shdj

 xvhpd shdj به طور کلی به معنی طرح بندی، ساخت سایت و بروز رسانی وب سایت است. xvhpd ,f shdj همچنین به معنی معماری اطلاعات، ساختار وب سایت، رابط کاربری، طرح تجاری و لایه ها است که همه این ها در نتیجه یک xvhpd shdj را تشکیل می دهند.

xvhpd shdj شامل بعضی از المان هایی به شرح زیر است.

لایه ها: این جا جایی است که طرح گرافیکی نوشته ها، چیدمان می شود.

رنگ ها: انتخاب رنگ ها اغلب به مشتریان بستگی دارد. می تواند یک طراح رنگی ساده سیاه و سفید باشد. و یا یک xvhpd ,f shdj که شامل چند رنگ و طرح است.

گرافیک: گرافیک در xvhpd shdj شامل لوگو ، تصاویر و آیکون ها می شود. تمام این ها باعث افزایش رابط کاربری طراحی سایت های خواهد شد. منتها باید در بکار گیری این موارد در xvhpd shdj دقت لازم را به عمل آورید زیرا امکان دارد این کارها به xvhpd ,f shdj شما لطمه بزند و باعث سنگینی سایت شما گردد.

فونت ها: فونت ها بسیار در زیبایی xvhpd shdj شما تاثیر دارد. منتها باید یکسی از فونت ها را بکار ببرید که مرورگرها آن ها را پشتیبانی کنند.

محتوا: محتوا و طراحی می توانند در کنار هم کار کنند. تا کارایی سایت شما را افزایش دهند. اگر می خواهید گوگل xvhpd shdj شما را نمایش دهد می توانید محتوا تولید کنید."محتوا پادشاه است". دقت کنید که نوشته های شما کاملا مرتبط با هدف سایتتان باشد. این ها همگی به بهینه سازی سایت شما کمک زیادی را خواهد کرد.

یک xvhpd ,f shdj کاربر پسند داشته باشید

در کنار این موارد گفته شده باید یکسری نکات دیگری را نیز در نظر بگیرید. این ها باعث تمرکز بیشتر کاربران بر روی سایت شما خواهد شد.

مسیریابی: معماری سایت، منوها و سایر مسیرها باید به گونه ای باشد. که کابران به راحتی به نقاط سایر xvhpd shdj شما بروند.

مولتی مدیا: فیلم ها و صوت نیز یکسری مسائل هستند که به ماندن کاربران در سایت شما کمک زیادی را می کنند.

تطبیق پذیری: xvhpd ,f shdj شما باید به گونه ای باشد که تمام مرورگرها آن را به درستی نمایش دهند. اینگونه هیچ کاربری را از دست نخواهید داد.

تعامل: با گذاشتن کامنت ها به کاربران سایت کمک خواهید کرد تا باشما در تعامل باشند. از آن ها نظر بخواهید و آن ها را تشویق به نظر دهی کنید.

 

برای مشاوره رایگان طراحی سایت به 77697977 زنگ بزنید.

 

چگونه از پنالتی گوگل خارج شویم ، شرکت طراحی وب سایت پارسایا ، طراحی سایت ، 

Top