پست های وبلاگ

طراحی سایت چیست؟ حقوق طراح سایت چقدر است؟ چگونه می توان طراح سایت شد؟

طراحی سایت چیست؟ حقوق طراح سایت چقدر است؟ چگونه می توان طراح سایت شد؟

طراحی سایت به فرآیند طراحی و ساخت سایت گفته می شود،. در اوایل سال 1990 بعد از اینکه وب سایت ها معرفی شدند. تعداد کمی از وب سایت ها وجود داشتند، در اواخر قرن بیست ام تعداد این وب سایت ها بیشتر شد. ولی حالا صدها میلیون وب سایت طراحی شده است. و هر ماه چیزی حدود میلیون ها وب سایت طراحی می شوند.

 

یک طراحی وب سایت چه کارهایی انجام می دهد؟

یک وب سایت از لایه ها، و طرح رنگ ها تشکیل شده است. طراحی سایت فقط به معنای زیبایی یک وب سایت نیست.  باید مسیرهایی که کاربران در آن ها قدم می گذارند به درستی تعبیه شود. و کاربران سایت در سریعترین حالت ممکن به مکان مورد نظر در طراحی سایت باید برسند. همچنین از دیگر موارد در طراحی وب بحث سئو و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو است که باید یک طراح سایت آن ها راعایت نماید.

 

طراحان وب سایت ها معمولا انسان های خلاقی هستند، منتها در طراحی سایت نیاز به یکسری دانش کامپیوتر نیز هست. حتی کسانی که طراحی سایت ساده این انجام می دهند باید دانش و آگاهی کد زنی داشته باشند.

 

حقوق میانگین یک طراح سایت چقد است؟

بیشتر طراحان سایت درآمدی بالغ بر 20دلار تا 50 دلار در یک ساعت دارند. این مقدار با توجه به تجربه طراح و سختی کار می تواند متغیر باشد. حقوق یک طراح سایت در سال چیزی حدود 50000 دلار در سال است. که این مقادار نیز باتوجه به تجربه طراح وب در نظر گفته می شود.

 

بسیاری از طراحان ماهر می توانند در آمدی حدود 100000 دلار داشته باشند.(این مقدار بین المللی است) و یک طراح پاره وقت در آمدی حدود 20000 در سال دارد.

 

یک طراح سایت چه تحصیلاتی نیاز دارد؟

برای اینکه طراح یک وب سایت شوید به دانش خاصی نیاز ندارید، بسیاری از طراحان وب سایت کار را خودشان یاد گرفته اند. صنعت طراحی وب سایت از صنایعی بود که به سرعت رشد پیدا کرد، به هرحال ، طراحان سایت معمولا باید تحصیلات آکادمیک کمی نیز داشته باشند.

طراحان وب سایت باید با دانش برنامه نویسی و طراحی و یا گرافیک آشنایی داشته باشند. همچنین باید تعدادی از زبان های برنامه نویسی را بتوانند با یکدیگر ترکیب کنند.

 

طراحان سایت می توانند به صورت freelancer نیز مشغول بکار شوند، این بدین معنی است که باید به صورت جدا گانه و خارج از شرکت پروژه های طراحی سایت را از اشخاص قبول کنند.

xvhpd shdj , طراحی سایت فست فود ، افزایش بازدید در سایت ، طراحی سایت

Top