پست های وبلاگ

اشتباهات مهم در طراحی سایت های برای مشاغل نوپا

شما در اول مسیر خود قرار دارید کسی شما را نمی شناسد در دنیای وب ، برای همین مثل یک نوزاد کوچک می مانید نیاز به احتیاط و مراقبت دارید تا در نیای وب دقیق گام بردارید، شما با وب سایت هایی که سال ها کار خود را شروع کرده اند و در عرصه قرار داند فرق دارید نباید اول کار خود را با آنها مقایسه کنید، طراحی سایت بی نقص برای شما حکم ریشه ی شما را دارد باید بهترین نحو ممکن طراحی شود. برای همین اشتاباهاتی که در اول راه نباید مرتکب آن شوید را در زیر برای شما آورده ایم:

مواردی در طراحی وب سایت که منسوخ شده اند

مسائلی در دنیای وب وجود دارد که یک روز محبوب می گردند و روز دیگر محبوب نیستند در دنیای طراحی وب که در حال رشد است بعضی موقعها وب سایت های پربازدید هم روی این مسائلی که دیگر منسوخ شده اند هنوز روی آن پا فشاری می کنند.

وب سایت موفق

اینترنت و بستر آن جایگاه ایده آلی برای مردم فراهم کرده است تا بر روی آن کار خود را در ابعاد گسترده ای تبلیغ کنند، و به همین دلیل بهترین بزار داشتن یک وب سایت به بهترین نحو ممکن است ، داشتن یک وب سایت شناسنامه ی شما در اینترنت می باشد، شما باید شناسنامه ی خود را با دقت انتخاب کنید، بعد از طراحی وب سایت شما باید بخش بازاریابی خود را راه اندازی کنید تا به بقیه خود را بهترین نحو ممکن معرفی کنید.

طراحی وب سایت فست فود

برای اینکه خودتان را در اینترنت نشان دهید نیاز دارید یک وب سایت داشته باشید. موضوع کار شما هر چه می خواهد باشد مانند کافه و رستوران، فست فود، فروشگاه اینترنتی و.. هر آنچه که باشید. شما نیاز دارید که یک وب سایت داشته باشید. حال هر چقدر که این طراحی سایت فست فود و کافه شما زیبا تر باشد

طراحی وب سایت، شبکه های اجتماعی و بهینه سازی (مقایسه)

وقتی وب سایتی با گرافیکی زیبا طراحی کنید و به کاربر پسند بودن آن دقت نکنید خی کاربران دیگر وب سایت شما را پسند نمی کنند و این که مشکل دیگر این است که وقتی کاربران نتوانند شما را در موتور جستجو ببینند فایده ای برای کسب وکار شما وجود ندارند متل اینکه شما وجود دارید ولی نامرئی هستید.

طراحی سایت فروشگاهی موفق برای موبایل

امروزه فروشگاه های آنلاین کمک بسیار بزرگی به افاد می کنند و در وقت و هزینه افراد صرفه جویی می نمایند . و همچنین بیشتر افراد به دنبال طراحی سایت فرشگاهی نیز باید به نکات طراحی این نوع وب سایت ها توجه های لازم را داشته باشند.

اصل مهم بهینه سازی سایت: محتوا پادشاه است

وقتی بحث بهترین در زمینه بهینه سازی به وسط می آید بدون شک محتوا حرف اول را می زند، محتوایی شامل متن، عکس، لینک دادن به بقیه ی صفحات و در نهایت منحصر بفرد بودن مقاله، در جایی که می خواهید از پادشاه خود استفاده کنید سعی کنید دور او را خلوت کنید.

سایت خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد

امروزه در طراحی وب سایت ها علاوه بر زیبایی و دلنشین بودن وب سایت باید به کارایی آن ها نیز توجه کامل شود، اگر سایت نا کارآمد باشد کاربران از وب سایت شما خارج می شوند، در زیر به نکاتی برای بازدهی مناسب می آوریم:

طراحی سایت از نوع متریال

زمانی که بحث طراحی سایت فروشگاهی از نوع flat و یا تخت به وجود آمد بیشتر افراد به دنبال آن رفتند و از نوع دیگری از از طراحی وب به نام طراحی سایت متریال قافل شدند. ولی این نوع از وب سایت ها دارای اهمیت زیادی هستند.

در اینجا سعی می کنیم آنچه را که برای ساخت سایت از نوع متریال و یا محتوایی لازم است برای شما بیان نماییم.

الگوریتم جدید گوگل به نام پاندا

الگوریتم جدید گوگل به نام پاندا در توسط گوگل در سال 2016 پیاده سازی برای بسیاری از افراد خوشایند و برای بسیاری از افراد دیگر ناراحت کنند است.

نحوه بر خود این الگوریتم جدید به این گونه است که ابتدا مطالب یک وب سایت را مورد بررسی قرار می دهد و سپس مقایسه می کند، که آیا این مطالب ارزش واقعی برای مثلا کلمه طراحی سایت را دارد و یا خیر اگر ارزش پایین تر برای وب سایت را داشته باشد

Top