پست های وبلاگ

تست خطا در طراحی سایت

برای داشتن یک طراحی سایت خوب، باید مراحل تست سایت توسط برنامه نویس انجام پذیرد. البته طراحان سایت حرفه ای این کار را عموما انجام می دهند.

مراحل تست طراحی وب سایت دارای مراحل بسیار متفاوتی است. و در زمینه های مختلفی صورت می پذیرد. اینکار به منظور راحتتر کردن کار مخاطبان طراحی سایت است تا بدون ایجاد مشکل به کارهای خود درون سایت بپردازند

طراحی قالب سایت به صورت رایگان

امروزه وب سایت هایی وجود دارند که قالب هایی به صورت رایگان به شما ارائه می دهند این قالب ها را یا یک جا می توانید دانلود کنید یا اینکه به صورت آنلاین در وب ساین مورد نظر بسازید، بدین وسیله بون صرف هزینه شما دارنده یک قالب وب سایت می شوید، در اصل این وب سایت ها این کار را برا محبوبیت و اینکه شما وسوسه نمایند که از شرویس پولیه آنها نیز استفاده کنید.

باید برای بهبود رتبه سایت و سئو سایت این مطالب را بدانید

اگر به دنبال استفاده از تکنیک های سئو و بهبود بهینه سازی برای طراحی سایت خودتان هستید.باید برای بهبود رتبه سایت و سئو سایت این مطالب را بدانید!.

همین حالا سئو محلی سایت خود را شروع کنید

اگر به دنبال شیوه ای برای سئو طراحی سایت خودتان هستید همین حالا سئو سایت خود را شروع کنید!. اگر تجارت شما محلی است باید به دنبال گرفتن IP مخاطبان خودتان باشید زیرا با این کار می توانید متوجه موقعیت مکانی آن ها بشوید.

در ادامه این مطلب به سایر روش ها اشاره خواهیم کرد:

مطرح کردن وب سایت در گوگل

همیشه به یاد داشته باشید که گذاشتن محتوای خوب در وب سایت یک امتیاز قدرتمند برای شما محسوب می شود اما چگون خود را در گوگل مطرح کنید و به جایگاهی مناسبی دست پیدا کنید؟

نحوه طراحی سایت فیس بوک و بازاریابی و سئو آن

با وجود اینکه شبکه های موبایل بسیار وسیع شده است ولی با این وجود هنوز کاربران از شبکه فیس بو ک استفاده می کنند.

اگر شما نیز به طراحی سایت مشغول هستید. و به ارائه سرویس های آنلاین مشغول هستید باید تکنیک های سئو را نیز بدانید و آن ها را در طراحی سایت  خود بکار ببرید.

برخی از موارد طراحی سایت در سال 2016

سایت های خبری در طراحی وب خود روزانه به طور میانگین 13 مقاله انتشار می دهند که طراحی ماژولار برای جلوگیری از پیچیدگی کار بسیار مفیدی خواهد بود.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای کسب وکار شما

کلمات کلیدی رکن اصلی بهینه سازی وب سایت شما می باشند شما با این کلمات است که در جستجو می آیید پس باید آنها را با دقت انتخاب کنید چون کاربران در اینترنت با همین کلمات است که شما را پیدا می کنند اگر به همین روند به خوبی ادامه دهید در مدت زمان خوبی کاربران وب سایت شما رو به افزایش گذاشته می شود. در غیر این صورت اگر انتخاب مناسب نباشد نتیجه ی عکس را خواهید دید

مزیت ها و معایب گالری تصاویر در وب سایت شما

استفاده از قابلیت های بصری جلوه ی خاصی به وب سایت می دهد و در زیبایی و رشد سایت و طراحی وب سایت در نگاه کاربران خیلی موثر است.استفاده از متن خالی در مطالب و یکنواختی موجود در آن برای کاربر آزرده خاطری خواهد کرد.برای جان بخشیدن دوباره به متن می توان از عکس ها و تصاویر استفاده کرد.

افزایش بهینه سازی منوهای سایت شما در سیستم های طراحی سایت برای موبایل و تبلت

امروزه بیتشر کاربران سایت ها برای دسترسی به اینترنت با استفاده از دستگاه های موبایل و تبلت وارد اینترنتی می شوند تا با استفاده از لپ تاپ و به همین جهت علاقه دارند تا نیازهایشان از طریق موبایل برآورده شود.

استفاده از رسانه ها از طریق دستگاه های موبایل بسیار بیشتر شده.

Top