پست های وبلاگ

8 پیش بینی برای طراحی سایت در سال 2016 – قسمت اول

در سال 2015 در زمینه فناوری اطلاعات تغییرات بسیار زیادی را شاهد بودیم. از جمله مفاهیم سئو وب سایت و طراحی ریسپانسیو برای وب سایت ها بوده ایم. در فرآیندها در سال 2016 بسیار بیشتر نیز خواهد شد. به همین جهت مشتریان وب به دنبال بهبود طراحی سایت در این بخش هستند.

طریقه نشان دادن موفقیت کسب وکار به وسیله مدیر آن

در موفقیت یک کسب و کار در اول راه نگاه منفی و درستی وجود ندارد. داشتن یک دانش خوب در مواردی که در پایین ذکر شده بسیار مفید خواهد بود برای دوستداران این موفقیت. به یاد داشته باشید که در آماده کردن یک سناریوی خوب برای معرفی تجارت و کسب و کار خود حتما لازم نیست محصولات خود را به نحو احسنت به آنها معرفی کنید. شما فقط باید آنها را کاملا ساده معرفی کنید، دقیقا مانند مقایسه دو کفش و در نهایت خرید کفش مورد علاقه ی شما.

طراحی سایت شیک

دوست دارید ظرافت داشته باشد یا بد قیافه باشد، رئتین باشد یا خلاقانه، فروشگاه شما باید وب سایتی خلاقنه و شیک باشد و تداعی کند آنچه را که دارید می فروشید. اهمیتی ندارید از چه سبکی استفاده می کنید فقط باید به همه نشان دهید شما حرفه ای کار می کنید این را باید در ذهن مردم جا بیاندازید. از آنجایی که به شخصه نمی توانید اعتماد مردم را بدست آورید، سایت شما این وظیفه را باید بهعده بگیرد و فروش شما را انجام دهد.

اهمیت بخش درباره ما در طراحی وب سایت

در مواردی طراحان سایت ما بعضا از یاد می برند که آن را انجام دهند طراحی بخش درباره ما یا درباره موسسه یا شرکت است، در خیلی از وب سایت ها می بینیم کخ این در این بخش کاملا مطالب و نوشته ایی نا مفهوم و خسته کننده است.

4 راه آسان برای جذب بیننده وبلاگ

4 راه بسیار مناسب و آسان برای جذب هر چه بیشتر بازدید کننده برای وبلاگ شما

مطالب را برای کاربران بنویسید نه موتورهای جستجو

خب بیایید در مورد سئو صحبت کنیم. سئو چیست؟ جایگاهی برای بهینه سازی موتورهای جستجو، و مطلب بسیار مهمی از تمامی جهات می باشد و بسیاری از افراد حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند. چطور باید بهترین موضوع را در سئو انتخاب کنیم؟ چطور باید به یک سئو کار خوب اعتماد کرد؟

طراحی با رنگ های مشابه

اگر بطور موثر استفاده شود رنگ ابزار بسیار قدرمتند محسوب می شود. رنگ های خیلی کارها را می توانند انجام دهند، می توانند خلق و خوی تعیین کنند، اضافه کردن هیجان و منطق یک طراحی با توجه به نیازهای آن وب سایت. با استفاده از سایه هایی و بسیاری از رنگ ها مشابه می توانید تاثیری بر روی کاربران بگذارید که غیر قابل باور باشد. با استفاده از این ترکیب رنگ هاست که به این نوع طراحی ها ، طراحی های مشابه گویند.

محبوب ترین های سال 2015

سال 2015 برای طراحی سایت ها سال پر از پیشرفت بود خیلی از موارد محبوب مانند تایپوگرافی ، انیمشین ها CSS ویدئو بیشتر و جدید و بهینه تر شدن ریسپانسیو بودیم.فرق خاصی بین سال 2016 و سال 2015 نمیشه دید ولی برخی از این موارد که بیشتر مطمئنا به آنها توجه خواهد شد را برای شما نام می بریم.

چگونه یک وب سایت یا وبلاگ حرفه ای داشته باشید

شما ممکن است تازه یک وب سایت را راه اندازی کرده باشید یا ممکن هم است چند سالی باشد وب سایت خودتان را داشته باشید. به هر حال ممکن ظاهر وب سایت شما حرفه ای باشد. بازدید کنندگان شما تقریبا کسانی که دوباره به سایت شما بر گردند می شوند. وب سایت شما اعتماد می کنند ولی حتی با تمامی این اوصاف ممکن است باز هم بیشتر از 1 دقیقه در وب سایت شما نمانند.

پیدا کردن موضوع مناسب برای وبلاگ شما

بعضی وقت ها لازم است که نظرات را دوباره بازخوانی کنید از پست های قبلی تا بتوانید اید های جدیدی را برای خود دوباره بسازید. خیلی وقت ها نظرات می توانند مانند یک تلنگر برای شما عمل کنند و ایده ی جالبی را برای کشاندن بازدید کنندگان به وب سایت شما ایجاد کنند.

Top