پست های وبلاگ

نحوه استفاده از عکس ها در طراحی سایت

در ساخت سایت های تجاری استفاده از تصاویر بسیار دارای اهمیت است. وقتی از  عکس ها در طراحی سایت استفاده می کنید جلوه های بصری سایت شما افزایش پیدا می کند. که این عمل در طراحی سایت منجر به فروش بیشتر شما خواهد شد.

وب سایت هایی عالی برای گرفتن عکس رایگان برای وبلاگ شما

سوال مشابه زیادی که از سمت مشتریان ما خیلی دریافت می نماییم این است که از کجا عکس های با کیفیتی برای وبلاگ یا وب سایت خودمان پیدا کنیم در جواب من به آنها می کویم چقدر زمان برای عکس برداری از موضوع مناسب خود دارید آنها می گویند خیلی کم!!

نام تجاری شخصی : برای چی، چرا و برای چه کسی؟

برندسازی یا همان نام تجاری شخصی مزیتی می تواند باشد در زمانی که شما می خواهید کسب و کار خود را ارتقا ببخشید، در بیشتر موارد این نام تجاری شامل نام یک فرد محصول و یا سازمان می باشد.در جهان امروز که شبکه های اجتماعی غوغا می کند و همچنین بازاریابی اینترنتی نیز بسیار مهم می باشد، داشتن نام تجاری مناسب بسیار موثر و خوب می باشد. اما چه کسانی واقعا به نام تجاری نیاز دارند و چرا؟

چند نکته برای نگه داشتن بازدید کنندگان در وب سایت

اگر شما با گوگل آنالیتیکز کار کرده باشید پس تا الان Bounce rate  واقعی را دیده اید که به این معنی است: درصد بازدید کننده وقتی صفحه شما را ترک می کند. تقریبا راحتر بگویم، می گوید بازدید کننده چقدر در صفحه شما ماند و خارج شد. شما از این بخش می تواند متوجه شوید آیا بازدید کننده چیزی که می خواسته را پیدا کرده و در حال دیده آن است یا پیدا نکرده و از سایت شما خارج شده.

کارهایی که برای سئو نباید انجام دهید

وقتی که تکنیک های مربوط به سئو برای طراحی سایت انجام می دهید باید مراقب باشید. امکان دارد این تکنیک های طراحی وب باعث شود سایت شما پنالتی شود. همچنین این تکنیک های وقت شما را هدر خواهد داد.

Bounce rate چیست؟ چند نکته برای نگه داشتن بازدید کنندگان در وب سایت

اگر شما با گوگل آنالیتیکز کار کرده باشید پس تا الان Bounce rate  واقعی را دیده اید که به این معنی است: درصد بازدید کننده وقتی صفحه شما را ترک می کند تقریبا راحتر بگویم، می گوید بازدید کننده چقدر در صفحه شما ماند و خارج شد. شما از این بخش می تواند متوجه شوید آیا بازدید کننده چیزی که می خواسته را پیدا کرده و در حال دیده آن است یا پیدا نکرده و از سایت شما خارج شده.

Top