بازاریابی مقاله ای

بازاریابی مقاله ای

2 اسفند، 1394 2016-02-21 09:49:15 1608

بازاریابی مقاله ای نوعی از تبلیغات است که یک تجارت درباره خودشان مقاله های کوتاه ایجاد می کنند، زمینه مقالات درباره تخصص و استراتژی های بازاریابی است.

 

 

بازاریابی سنتی مقاله ای

 

بازاریابی مقاله ای از زمانی که تولید انبوه روزنامه ها شروع شد به وسیله متخصصان بازاریابی مورد استفاده قرار گرفت. یک کسب و کار برای روزنامه محتوا ایجاد می کند، مثلا: موضوع مقاله می تواند در فصل مالیات گیری مربوط به ممیزی های مالیاتی باشد. و روزنامه ممکن است از مقاله استفاده کند و اطلاعات تماس کسب وکار را روی آن قرار بدهد. روزنامه ها و رسانه های سنتی بودجه محدودی برای تولید محتوا دارند و این بخش های مقالات برای آن ها درآمد زا است.

 

بازاریابی مقاله ای در اینترنت

 

بازاریابی مقاله در اینترنت برای ارتقا تخصص نویسنده ها در بازاریابی آن ها، محصولات و سرویس ها به وسیله دایرکتوری مقالات کاربرد دارد. دایرکتوری مقالات همراه با رتبه گوگل خوب می تواند کاربران زیادی را برای سایت فراهم کند و اعتبار سایت را در موتورهای جستجو برای افزایش ترافیک سایت بالا ببرد. این دایرکتوری به افزایش اعتبار سایت در رتبه بندی ها کمک می کند به علاوه ترافیک را از سمت خوانندگان به سایت شما می کشاند. مقالات و دایرکتوری مقالات برای موتورهای جستجو جذاب هستند زیرا دارای محتوای غنی ای هستند. هردوی راهنمای گوگل برای مدیران سایت و تحلیل های افرادی که در تیم مدیریت اسپم گوگل هستند( Matt Cutts ) گفته اند : استراتژی تولید محتوا و ایجاد دایرکتوری ها به مانند بک لینک برای سایت شما عمل می کند.

دارندگان تجارت، بازاریابان و کارآفرینان برای رسیدن به بالاترین نتایج در بازاریابی مقاله ای، مقالاتشان را در دایرکتوری های متفاوتی قرار می دهند. به هرحال، عمده ی موتورهای جستجو محتواهای دوتایی یا چند بار تولید شده را فیلتر می کنند تا در نتایج جستجوی گوگل، یک نوشته چندبار ظاهر نشود. بعضی از بازاریابان با تغییراتی در مقالات سعی در دور زدن این فیلترها دارند، که به اینکار چرخش مقاله یا article spinning گفته می شود. که این مقاله از نظر تئوری می تواند بازدیدکنندگان را از طریق چند دایرکتوری مختلف بدست آورد.  

بیشتر بازاریابی اینترنت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیاز به یک دامنه، یک فضا، و بودجه برای ارتقای کار خود دارند. به هر حال، بازاریابی مقاله ای که از دایرکتوری های مختلف برای مقاله ها استفاده می کند می تواند به صورت رایگان ترافیک زیادی را از طریق موتورهای جستجو به سمت سایت شما بکشاند.  بازاریابی با مقاله باعث افزایش اعتبار سایت شما خواهد شد.

هدف اصلی درباره بازاریابی مقاله ای این است که موتورهای جستجو بازدید را به سمت سایت شما بکشاند. بنابراین یک نویسنده می تواند قدرت خودش را تقویت کند و در زمینه کاریش تاثیر گذار باشد، در حالی که دارد برای افزایش ترافیک سایت خودش نفوذ نیز می کند. کلید بازاریابی با مقاله این است که نویسنده باید برای مقالاتش ارزش ایجاد کند، نه فقط به دنبال ارتقا سایتش، محصولاتش و سرویس هایش باشد.

 


 

همچنین نگاه کنید:

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953