برای طراحی وب سایت آماده شوید

برای طراحی وب سایت آماده شوید

28 اسفند، 1394 2016-03-18 10:44:11 1477

برای طراحی وب سایت آماده شوید

هدف نهایی در طراحی یک وب سایت خوب برای مشتری علاقه و علاقه و علاقه است،ما هرگز نباید طوری طراحی وب سایت را انجام دهیم تا مشتری احساس ضعف کند،فرایند طراحی سایت باید کاملا لذت بخش باشد و به یک تجربه ای برای یادگیری تبدیل شود.

یکی ار مهمترین مراحلی که در طراحی انجام می شود پژوهش کامل است در این جا به مواردی که در پارسایا انجام می شود می پردازیم:

مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

آیا مخاطبان شما گروه سنی خاصی هستید؟ آیا به دنبال خرید محصول خاصی هستند؟ دانستن بازار هدف خود بسیار کمک شایانی به سایت شما می کند

کاربران وقتی وارد سایت شما می شوند باید با چه چیزی روربرو شوند؟
می خواهید آن ها را بابت خرید محصولی خاص آگاه کنید، دانستن هدف اصلی وب سایت شما کمک بزرگی می کند که چگونه کاربران را به صفحاتی که در نظر دارین انتقال دهید و آنها را به صفحات دیگر هدایت کنید.

چه صفحاتی باید در منوی شما موجود باشد؟

صفحه اصلی-درباره ما-تماس با ما-باید این منو در تمامی صفحات تکرار شود

رنگ اصلی وب سایت چیست؟

آیا تا به حال رنگ اصلی وب سایت را با لوگوی خود هماهنگ کردید؟ و یا می خواهید جدا از رنگ مورد علاقه ی خود استفاده کنید؟

رنگ ها مهم هستند، اگر نیاز به کمک دارید در انتخاب رنگ به این مقاله رجوع کنید: 6 ابزار رایگان تولید رنگ در طراحی سایت

آیا می خواهید در صفحه اصلی از هر گونه عکس یا تصویر استفاده کنید؟

شما چه نوع تصاویری دوست دارید در سایت خود قرار دهید تا کاربر جذب شود؟

ما در این زمینه مشاوره ی ویژه ای برای شما داریم: مزایا و معایب عکس های تمام صفحه ای در سایت

آیا لوگو دارید یا نیاز به طراحی لوگوی جدید دارید؟

شما ممکن است از قبل لوگو داشته باشید، یا شاید نیاز به کمک داشته باشید در زمان طراحی، اگر واقعا یکی ندارید و آماده طراحی هستید پارسایا حاضر است به شما در این زمینه کمک کند و برای شما این طراحی را انجام دهد.

آیا محتوایتان برای سایت آماده است؟

شاید شما کاملا محتوای آماده داشته باشید و در وب سایت قدیمی خود و فقط نیاز با آپدیت آن داشته باشید، اگر تا الان محتوا را آماده نکرده اید خب وقت شروع است برای وب سایت

چه نوع رسانه های اجتماعی دوست دارید و به وب سایت شما مربوط می شود؟

این روزها شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده اند، و محبوب ترین آنها شامل فیس بوک ، توییتر، پینترست، اینستاگرم، گوگل پلاس و لینکدین می باشد. بازرریابی از طریق این شبکه ها بسیار ابزار مهمی هستند برای ارتقای وب سایت شما باشد.

کدام سایت برای شما الهام بخش است؟

ما با تمام پرسش و پاسخ هایی که در بالا گفتیم وب سایت شما را طراحی و تحلیل می کنیم که منحصر بفرد باشد برای کسب و کار شما، همچنین وب سایت هایی که شما را تحت تاثیر قرار داده است و شما مایلید کاملتر باشد ، کاملا آن وب سایت به طور عمیق تحلیل می کنیم و بعد از آن به سراغ پیاده سازی خواهیم رفت.

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت پارسایا , بهینه سازی وب سایت , طراحی سایت پرتال کلمات کلیدی در متن ها را چگونه تعیین کنیم , راز افزایش رتبه در گوگل در سال 2016رسیدن به صفحه اول گوگل

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='126' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by