تکنیک های طلایی در طراحی لوگو حرفه ای

تکنیک های طلایی در طراحی لوگو حرفه ای

7 مرداد، 1396 2017-07-29 18:55:49 3232

در ابتدا شما باید این نکته را بدانید که طراحی لوگوی شما می توانید به سریعترین حالت به مشتریان شما نشان دهد که شما برای انجام کارهای آن ها دارای اعتبار هستید.

طراحی لوگوی شما چیزی استی که شما به آن باور دارید و برای آن به دنبال جذب مشتری هستید پس باید این را بدایند که طراحی لوگو حرفه ای برای شما از اهیمت زیادی برخوردار است.

طی تحقیقایت که صورت گرفته این بعد از ساخت سایت طراحی لوگوی شما است که باعث جذب مشتری بیشتر به شما خواهد شد پس به فکر یک طراحی لوگو ارزان نباشید.

 

لوگوها همگی در چند دسته جای می گیرند:

  1. لوگوهایی که به وسیله فونت طراحی می شوند مانند لوگوی فیس بوک و یا لوگوی سایت مایکروسافت این لوگوهای دست شما را باز می گذارند تا به طور مستقیم نام خودتان را در ذهن مشتریانتان ثبت نمایید.
  2. مورد بعدی طراحی لوگویی است که به وسیله ترکیبی از نوشته و آیکون یا تصویر است در این حالت مثلا یک کارخانه تولید رنگ برای نشون دادن محصول خودش در کنار نوشته خود از یک قلمو استفاده می کند در این حالت مشتریان در اولین نگاه متوجه می شوند که کسب و کار شما در چه رابطه ای است. و این روش یکی از بهترین روش هایی است که اگر شما در قدم های اولیه کار خودتان هستید می توانید سریعتر نوع کسب و کار خودتان را به مشتریانتان نمایش دهید.
  3. در این روش شما فقط از سمپل ها و نمونه ها استفاده می کنید شما باید در یک تصویر و یا یک آیکون که توسط یک گرافیست ماهر طراحی می شود بتوانید خودتان را به مشتریانتان نشان دهید مانند mبزرگی که در مک دونالد بکار برده شده و یا لوگوی پنجره مایکروسافت و یا آیکون سیب گاز زده شرکت اپل که به یکی از معروف ترین لوگوهای دنیا تبدیل شده است. پس در این روش نیز شما می توانید با استفاده از تکنیک های برند سازی لوگوی خودتان را در سطح یک شهر و یا یک کشور و یا در نهایت در کل دنیا به یک برند تبدیل نمایید شما باید از گرافیست های ماهر در طراحی لوگو حرفه ای استفاده نماید.

شرکت طراحی وب سایت و طراحی لوگوی پارسایا می تواند در این راه به شما کمک بسیار زیادی را بکند شما باید در ابتدای کار خودتان یک طراحی وب سایت و یک طراحی لوگوی حرفه ای داشته باشید

امروزه مشتریان شما در اینترنتی محصولات مورد نظر خودشان را جستجو می کنند شما باید بتوانید در بین رقبایتان پیدا شوید برای این کار استفاده از خدمات طراحی سایت و طراحی لوگو به شما می تواند کمک زیادی را بکند.

ما سال ها در زمینه برند سازی کمک رسان مشتریان خودمان بوده ایم می توانیم شما را اگر در ابتدای مسیر هستید کمک کنیم و قدم به قدم با شما تا رسیدن به نتیجه نهایی راهنمایی کنیم تا ریسک تجارت خودتان را به شدت پایین بیاورید.

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953