راهنمای فروشگاه اینترنتی در سال 2016

راهنمای فروشگاه اینترنتی در سال 2016

25 بهمن، 1394 2016-02-14 13:53:29 1496

جای تعجبی ندارد که امروزه فروشگاه اینترنتی یکی از بزرگترین تجارت های جهانی به شمار می رود، و همچنان این صنعت در حال رشد است.

البته، فروشگاه اینترنتی به شدت به انتظارات کاربران، تکنولوژی و روند بستگی دارد، اگر سایت تجاری شما، طراحی سایت ضعیفی داشته باشد و یا با ایده های کاربران و اینکه چگونه به سایت شما نگاه می کنند و اینکه سایت شما چگونه کار می کند مطابقت نداشته باشد، در اینصورت تجارت شما شکست خواهد خورد.

طبیعتا بیشترین محبوبیت در بین فروشگاه های اینترنتی مربوط به تجربه خوب کاربران از سایت است. و سایر مسائل مربوط به روند طراحی از این قسمت نشات می گیرد.

 

ریسپانسیو

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رسپانسیو

 

حتی اگر گوگل الگوریتم خودش را برای حذف کردن سایت هایی که دارای رابط کاربری برای موبایل نیستند، تغییر نمی داد. سایت های ریسپانسیو در حال حاضر جزء محبوب ترین سایت ها به شمار می رفت. و این برای سایت های فروشگاهی به درستی بیان شده است، در مطالعاتی که در این اواخر شده، نشان می دهد که در آمریکا سایت فروشگاهی در موبایل حدود 30% در سال 2015 بوده و همچنان این عدد در جهان در حال افزایش است. طراحی سایت ریسپانسیو یکی از بهترین راه حل ها برای طراحی سایت است.

 

طراحی محتوایی

 

material design

 

طراحی محتوایی برای گوگل در حال حاضر دارای محبوبیت زیادی در بین طراحان سایت در سال 2015 بوده است. و همچنان در سال 2016 این کار امه دارد. هرچه فروشگاه اینترنتی شما دارای محتوای بیشتری باشد و دارای عکس نوشته ها با فون های بزرگتر باشد، به کاربران تجربه بهتری را منتقل می کند. می توانید این کار را با رنگ بندی های زیبا بکار ببرید.

 

لایه های مشابه کارت

 

card-layer

 

این لایه ها در بین افراد دارای محبوبیت زیادی است. زیرا دارای رابط کاربری بسیار خوبی است. این لایه ها بسیار مورد علاقه کاربران واقع شده است. و از جهت ریسپانسیو نیز به خوبی عمل می کنند.

 

تصاویر بزرگ

 

تصاویر بزرگ از هر محصول، که کل پس زمینه را می پوشاند تجربه خوبی را به کاربران منتقل می کند. به یاد داشته باشید که، اینطور محصولات به کاربران القا می کنند که آن ها را بخرند. باید اینگونه تصاویر را باکیفیت بسیار بالا قرار دهید تا به خوبی کاربران سایت، جذب آن ها شوند.

 

فیلم ها و ویدئو ها

 

فیلم در این اواخر به خوبی به جذب کاربران کمک می کند و با افزایش سرعت اینترنت می توان از کیفیت های بالای آن ها نیز بهره مند شد.

 

منو های همبرگری

 

hamburger menu

 

این گونه منو ها جدیدا مد شده و مورد علاقه کاربران است، استفاده از آن ها باعث می شود تا سایت به مانند دسک تاپ به نمایش در بیاید و کل تصویر نمایش داده شود. اینکار باعث تمیز تر نشان دادن سایت می شود و هروقت کاربر مایل به دیدن منوهای همبرگری باشد می تواند با کلیک بر روی سه خط آن ها را به نمایش در آورد و به هر جای سایت که مایل بود می تواند پیمایش کند.

 


 

همچنین ببینید:

 

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953