طراحی سایت ریسپانسیو برای فست فود کافه و رستوران

طراحی سایت ریسپانسیو برای فست فود کافه و رستوران

19 فروردين، 1395 2016-04-07 10:11:04 1149

دیگر زمان طراحی سایت فقط برای دستگاه های دسکتاپ به سر رسیده است. امروزه موبایل ها جایگاه خود را در بین افراد باز کردند. و بیشتر اتصال ها به اینترنت از طریق موبایل صورت می گیرد.

بنابر تحقیقات صورت گرفته:

  • 95 درصد از کاربران موبایل و تبلت به دنبال دریافت اطلاعات مکانی هستند.
  • 50درصد از آن ها از فروشگاه اینترنتی دیدن می کنند.
  • 48 درصد از کاربران موبایل با فروشگاه تماس می گیرند.
  • و در نهایت 28 درصد آن ها خرید خود را انجام خواهند داد.

پس موبایل دارد به سرعت از دستگاه های دسکتاپ پیشی می گیرد اینصور نیست؟ .

در ادامه خواهیم گفت که در مدل های طراحی سایت برای فروشگاه و طراحی سایت برای فست فود کافه و رستوران دارای 2 مدل برای طراحان وب سایت است:

  • طراحی سایت فقط برای موبایل ها
  • طراحی سایت ریسپانسیو برای تشخیص موبایل ها

1.طراحی سایت فقط برای موبایل

این گونه از طراحی ها فقط موبایل را مورد هدف قرار می دهند مانند فیس بوک و گوگل. در اینگونه از طراحی وب سایت ها وقتی با دستگاه موبایل وارد یک وب سایت می شویم، آدرس آن سایت تغییر می کند مانند:m.facebook.com در اینصورت متون و تصاویر مختص به موبایل به شما در نمایش در می آیند. منتها گوگل علاقه ی زیادی به اینگونه از سایت ها ندارد.

2.طراحی سایت ریسپانسیو برای فست فود کافه و رستوران برای تشخیص موبایل

بر عکس مدل قبلی در طراحی سایت اینگونه است که طراحی وب سایت شما یکی است. ولی هنگامی که با دستگاه موبایل وارد سایت می شوید، این دستگاه قادر به شناسایی دستگاه موبایل شما و یا تبلت شما است. و همان متون و تصاویر استفاده شده در سایت را تغییر می دهد و به سایز کوچک در می آورد که کاربران سایت با دید بهتری بتوانند به بازدید از سایت شما بپردازند.

اینگونه از طراحی سایت ها بهتر از شیوه قبلی است و گوگل به اینگونه از سایت ها علاقه زیادی را نشان می دهد. و برای بهینه سازی سایت شما بسیار مفید خواهد بود. گوگل وقتی مشاهده می کند که محتوای این سایت ها تغییری پیدا نکرده است و همان محتوا قبلی است. برای سایت شما امتیاز قائل خواهد شد. همچنین برای مخاطبان شما نیز ساده تر است زیرا آدرس سایت شما دیگر تفاوتی ندارد.

در شرکت طراحی سایت پارسایا تمامی قالب های سایت ها اختصاصی بوده و تماما به صورت ریسپانسیو طراحی می شوند و هزینه اضافی بابت طراحی ریسپانسیو گرفته نخواهد شد.

امروزه بهره گرفتن از تکنولوژی ها یک ضرورت به حساب می آید اگر دارای رستوران کافه و یا فست فود هستید اینرا بدانید که بسیاری از رقبای شما با استفاده از طراحی سایت برای فست فود از سایرین پیشی گرفته اند. این تکنولوژی ها به طور گسترده در سایر کشورها نیز رواج دارد مانند mcDonald’s که با استفاده از طراحی سایت در آمد خود را به چند برابر رسانیده است.

 

شرکت پارسایا ، طراحی وب سایت فست فود ، طراحی وب ، وب سایت ، تکنولوژی های وب ،

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='129' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by