طراحی سایت با موضوع علمی و پژوهشی

طراحی سایت با موضوع علمی و پژوهشی

21 فروردين، 1395 2016-04-09 12:05:55 1973

امروزه دیگر کسانی که در زمینه عملی و پژوهشی فعالیت دارند دوست دارند تا نتایج دستاوردهایشان را دیگران ببینند. آن ها با داشتن یک وب سایت می توانند به راحتی به نشر اخبار دستاوردهایشان بپردازند. بدین صورت هم برای آن ها شهرت و هم برای آن ها مخاطبان خاص به وجود خواهد آمد.

بسیاری از انواع طراحی سایت ها هستند که به فروش انواع مقالات می پردازند. ویا در صورت دریافت وجه آنلاین لینک دانلود را به مخاطبان خودشان ارائه می کنند. مانند طراحی سایت برای دانشجویان، طراحی سایت برای استادان دانشگاه و سایر پژوهشگران.

بهتر است در این گونه از سایت ها به دلیل مطالبی که شاید به نظر دشوار بیایند. از تصاویر، فهرست ها و گرافیک خوب بهره برده شود تا درک مطالب برای یکسری از مخاطبان بهتر گردد. و از شلوغی صفحات پرهیز شود.

کاربرانی نظیر پزشکان، اساتید دانشگاه ها و یا دانش آموزان و دانش جویان امروزه باید با بهره گیری از وب سایت خودشان را به دیگران معرفی نمایند. زیرا امروزه یکی از بهترین شیوه های بازاریابی و دیده شدن طراحی وب سایت می باشد.

از امکاناتی که می توان در سایت های علمی پژوهشی قرار داد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان آنالیز کاربران سایت یعنی چه سنی و یا چه جنسیتی و از کدام مکان ها وارد وب سایت شما می شوند.
  • باید بتوان مقله ها را به درستی طبقه بندی کرد تا کاربران راحتتر به قسمت های سایت دسترسی پیدا کنند.
  • می توان انجمنی تشکیل داد تا کاربران به سوال و جواب بپردازند.
  • باید نظر دهی ها فعال باشد تا کاربران سایت بتوانند نظراتشان را نسبت به مقاله ها بیان نمایند.
  • بتوان آخرین اخبار علمی را به شیوه ای ساده درون سایت پست کرد تا کاربران آن ها را به راحتی ببینند.
  • می توان در اینگونه از سایت ها مقاله ها و سایر لوازم علمی را به فروش رساند.
  • می توان به کاربران پیام خصوصی فرستاد و یا از آن ها پیام خصوصی دریافت کرد.
  • در صورتی که بازدید سایت بیشتر شود می توانید از تبلیغات بنری برای مسائل مالی نیز بهر ببرید.

 

افزایش بازدید برای سایت های علمی و پژوهشی

فقط طراحی وب سایت برای کارهای علمی و پژوهشی کافی نیست، "سئو سایت شما باید خوب باشد و در صفحه اول گوگل باید به نمایش در بیایید." بهینه سازی سایت امر مهمی در مقوله طراحی سایت می باشد شما می دانید که اگر در صفحه اول گوگل قرار بگیرید بازدید کنندگان زیادی را به سمت سایت خودتان خواهید کشانید. و در نتیجه افزایش ترافیک بی نظیری خواهید داشت.

در اینگونه از زمینه های بهینه سازی شرکت طراحی سایت پارسایا مشاوره های رایگان و حرفه ای به شما خواهد داد. و شما را با تکنیک های ایجاد بازدید از طریق گوگل آشنا خواهد کرد.

قطعا یکی از مهم ترین مسائل در طراحی سایت ایجاد درآمدزایی است. خوش بختانه امروزه رقابت در بین سایت ها علمی و پژوهشی زیاد نیست و شما قطعا اگر در این زمینه فعالیت نمایید می توانید از طریق بهینه سازی سایت به بازدید های زیادی دست پیدا نمایید.

خوش بختانه شرکت طراحی سایت پارسایا با بیش از 10 سال تجربه در زمینه سئو فعالیت های گسترده ای داشته و پس از طراحی سایت، کارشناسان این شرکت به شما مشاوره های حرفه ای را در زمینه سئو خواهند داد.

آمدن به صفحه اول گوگل و به شهرت رسیدن رویا نیست فقط نیاز به تلاش دارد.

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='134' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by