طراحی سایت خوبی داشته باشید و از هزاران رزومه سبقت بگیرید

طراحی سایت خوبی داشته باشید و از هزاران رزومه سبقت بگیرید

17 مرداد، 1395 2016-08-07 10:37:58 1298

طراحی سایت خوبی داشته باشید و از هزاران رزومه سبقت بگیرید

در طراحی سایت استفاده از عکس خیلی بهتر از هزاران کلمه است این اصل ثابت شده است، حال این را در مورد یک طراحی سایت خوب به هزاران کلمه و عکس یا رزومه در نظر بگیرید، قدرت از آن شماست با یک وب سایت خوب.

فرقی نمی کند که یک طراح سایت، عکاس، کارخانه دار یا گرافیست هستید، چون در دنیای اینترنت که بسیار در حال حاضر مهم است و هر روز اهمیت بیشتری پیدا می کند، به یک مکانی برای قرار دادن نمونه کار ها یا محصولات خود در وب نیاز خواهند داشت.

فواید و مزایای طراحی سایت رزومه برای شما

در دنیای تکنولوژی امروز که در خدمت ما است بستگی به خود ما دارد تا چه اندازه از آن برای خود استفاده نماییم .یک طراحی وب سایت مناسب برای رزومه عالی ترین انتخاب برای قرار دادن نمونه کارها و همچنین محصولات خود و مهارت ها و خدماتتان می باشد تا بتوانید کاربران و بازدید کنندگان دارای پتانسیل و محتاج یک خدمات و ویژگی خاص را به طرف خود جذب کنید و آن ها را به مشتری های خود تبدیل کنید.

یک مزیت طراحی سایت رزومه می توان جذب بالقوه ی مشتری اشاره کرد، بدین ترتیب که با بهینه سازی و سئو وب سایت خود در موتورهای جستجو با یک جستجوی کوچک کاربران به شما دست پیدا خواهند کرد.

موارد زیر برای داشتن طراحی سایتی هر چه بهتر را اعمال کنید.

توجه خود را بر روی نمونه کارها ببرید تا طراحی سایت کلی وب سایت

پروژه ها و نمونه کارهایی که تا به حال انجام داده اید یکی از اصلی ترین بخش های یک طراحی وب سایت رزومه می باشد پس کارهای خود را به بهترین نحو ممکن وارد کنید تا مشتریان جذب شوند.

با ورود به وب سایت نگاه کاربر باید به نمونه کارهای شما جلب شود تا به جاهای دیگر وب سایت حقیقتا منظورم این است از عکس های فوق العاده جذاب بای کاربران خود استفاده کنید تا آنها نگاهشان به جای دیگری جذب نشود قدرت یک عکس خوب در وب سایت شما آن هم در نمونه کارهای شما بسیار بالاست.

با دسته بندی به سراغ مشتریان بروید

با داشتن دسته بندی برای خود به نمونه کارهای خود نظم ترتیب می بخشید و کاربر با چند کلیک به نمونه کار یا پروژه خود می رسد و وب سایت شما حس خوبی به بازدیدکننده برای این منظم بودن می بخشد. همچنین با این مزیت بازدید کننده متوجه می شود که وب سایت شما در چه زمینه کاری در حال فعالیت مبی باشد.

داشتن قالب ثابت

برای خود قالبی ثابت در ذهن خود داشته باشید، از وب سایت که مورد علاقه ی شما است ایده بگیرید و در کنار آن حتما به بخش نمونه کارهای خود که چگونه باید طراحی شود نیز فکر کنید این بخش باید در قلب توجهات باشد و چشم فقط به ان نگاه کند پس در ذهن یک قالب واحد و ساده و شیک را همیشه داشته باشید.

داستان زندگی خود را به صورت مختصر به اشتراک بگذارید

خب شما وقتی وارد یک وب سایت با جملات کاملا رسمی وارد شوید احساس راحتی می کنید یا وارد یک وب سایت که در بخشی از وب سایت کاملا خودمانی قسمتی از زندگی خود را بازگو کرده است تجربه نشان داده است با مورد دوم بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان ارتباط برقرار می کنند از طرفی حس اعتماد در کاربران ایجاد می شود پس این نکته را هم فراموش نکنید و حتما از آن در وب سایت خود استفاده کنید.

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953