طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

30 فروردين، 1395 2016-04-18 08:56:58 2187

صرافی، حرفه‌ای است از قدیم افراد مختلف به آن می پرداختند صرافی حرفه است که به نقل و انتقال ارز و مسکوکات طلا و نقره می‌پردازد از اطلاعات مهمی که در بین صرافی ها رد و بدل می‌شود قیمت ارز و سکه است صرافان قیمت ارز و سکه را حتی به صورت دقیقه‌ای دنبال میکنند.

این اشتیاق به دانستن قیمت ارز و سکه علاوه بر صرافان در بین مردم نیز وجود دارد برخی از مردم سرمایه خود را به صورت ارز یا طلا نگهداری میکنند برخی نیاز به ارز برای مبادله تجاری با دیگر کشور ها دارند.

آیا دانستن قیمت ارز برای مشتری کافی است؟

خیلی از مردم قیمت های ارز و سکه را از راه‌های مختلفی به دست می‌آورند اما دانستن قیمت به تنهایی کافی نیست برخی از آن‌ها نیاز دارند که مسکوکات طلا و نقره یا ارز یا خرید و یا به فروش برسانند و یا نیاز به انتقال آن به کشور دیگری یا از کشوری دیگر به داخل را دارند این قبیل از مشتری‌ها سعی میکنند برای کار خود از صرافی استفاده کنند.

حال اگر صرافی را بشناسند اما آدرس آن را به درستی ندانند و یا بخواهند با خدمات آن بیشتر آشنا شوند از طریق سایت صرافی اقدام به دریافت اطلاعات میکنند اما اگر صرافی سراغ نداشته باشند و یا بخواهند از صرافی دیگری استفاده کنند اقدام به جستجو برای یک صرافی در سطح اینترنت میکنند حال اگر شما در سطح اینترنت نباشید ممکن است مشتریان قدیمی یا جدید خود را از دست بدهید.

 

برخی امکاناتی که در سایت‌های صرافی میتوان از آن‌ها استفاده کرد

  • تابلو قیمت ارز و مسکوکات طلا و نقره
  • اخبار مرتبط با ارز و طلا و نوسانات جهانی
  • معرفی خدمات صرافی
  • امکان تبدیل ارز های مختلف به همدیگر
  • ارسال سفارش به صورت آنلاین
  • امکان نقد کردن موجودی papal و وب مانی و …
  • امکان خرید از سایت‌های مختلف
  • بخش ارتباط با ما

 

مواردی را که باید در زمینه طراحی سایت صرافی مد نظر داشته باشید.

گرافیک متفاوت با دیگر صرافی ها:

چیدمان و گرافیک سایت یکی از موارد مهمی است که باعث جلب اعتماد مشتری می‌شود همچنین اگر گرافیک سایت کاربر پسند نباشد باعث فراری کاربران از سایت شده و در نتیجه یک مشتری احتمالی از دست می‌رود.

امنیت : مخصوصاً اگر در سایت صرافی اقدام به خرید و فروش ارز و سکه شود

 

به روز بودن سایت: شما به عنوان مدیر سایت باید این نکته را مد نظر داشته باشید که کاربران ب سایت‌هایی اعتماد میکنند که همیشه بروز باشد پس شما باید در زمینه خدماتی که ارائه میدهید باید بروزترین اطلاعات را به کاربر برسانید.

اگر شما در سایت بخش مربوط به اخبار را داشته باشید باید امکانی را داشته باشید که بتوانید از طریق پنل مدیریت اخبار و مقالات را به راحتی وارد سایت کنید که این مهم در cms شرکت به بهترین شیوه پیاده شده است.

 

نیاز به مشاوره در این زمینه دارم :

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند کافی ایست با ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت ، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت پارسایا، طراحی سایت فروشگاهی  ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت با کیفیت بسیار بالا ، طراحی سایت آتلیه و عکاسان ، طراحی سایت وکلا ،   طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت پزشکی

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='139' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by