طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی

19 فروردين، 1395 2016-04-07 10:51:35 2016

علم چیست از ذره قافی کردنست        تا ابد گردش طوافی کردنست

زکات علم نشر آن است.

از دوران قدیم افراد علم خود را با دیگران به اشتراک می گذاشتند زمانی وسیله‌ای برای نوشتن نبود به صورت شفاهی و سینه به سینه علم منتشر می‌شد و بعد از آن و به مرور زمان وسیله های مختلفی برای کمک به نشر , اختراع گردید روش‌های مختلف به مرور پدیدار می‌شد تا اینکه بحث استفاده از اینترنت برای کارهای آموزشی و علمی به میان آمد.

اینترنت مکان مناسب برای نشر سریع و ارزان علم است و افراد مختلفی برای انتشار مطالب علمی , مقالات از بستر اینترنت کمک می‌گیرند .

 

افراد مختلفی برای تحقیق آموزش و یادگیری از بستر اینترنت استفاده میکنند حتی برای کوچکترین موارد ابتدا جستجوی در اینترنت انجام می‌دهند.

با طراحی سایت علمی میتوان هم اقدام به نشر علم کرد و هم نظر سایرین را در مورد مطلب خاصی جویا شد همچنین آموزشگاه ها و مراکز علمی می‌توانند مقالات علمی را در سایت خود برای دسترسی دیگران قرار دهند.

در سایت‌های علمی میتوان به تبادل اطلاعات و بحث و گفتگو پرداخت.

همچنین انتشار مطالب علمی باعث می‌شود شما به عنوان یک فرد مطلع در زمینه علمی مورد نظر شناخته شوید .

معمولا در این سایت‌های علمی امکانات زیر پیاده‌سازی می‌شود .

 

  • معرفی معرفی کتاب مرجع و غیر مرجع
  • معرفی مقالات و نحوه دسترسی به آن
  • صفحه معرفی دانشمندان
  • صفحه درخواست و ارسال مقاله
  • صفحه اخبار و تازه های علمی
  • طراحی فروشگاه برای کتاب و مقالات

 

تیم پارسایا آماده طراحی سایت علمی برای شما و سازمان شما می‌باشد در صورتی که امکان خاصی مدنظر شما می‌باشد اما در لیست بالا موجود نیست نگران نباشید تیم ما آماده طراحی سایت با خواست و نظر شماست کافی است با ما تماس حاصل کنید.

 

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='130' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by