طراحی سایت وکلا و دفاتر حقوقی

طراحی سایت وکلا و دفاتر حقوقی

1 اسفند، 1394 2016-02-20 14:50:26 4763

امروزه وکلا برای رشد خود از طریق اینترنت به یک وب سایت لازم دارند، از طریق همین وب سایت می توانید بهترین تاثیر را بر روی مشتریان خود بگذارید. به طور متوسط یک بازدید کننده در 3 ثانیه اول سایت شما را قضاوت خواهد کرد و اگر توجه کاربر جلب نشود سریعا از وب سایت شما خارج می شوو و به وب سایت وکیل بعدی خواهد رفت.

تیم طراحی وب سایت پارسایا با پیاده سازی یک طراحی اختصاصی برای دفاتر حقوقی و وکیلان کاملا نکات اصلی را رعایت کرده تا توجه کاربران جلب شود و بازدید کنندگان شما تبدیل به مشتریان جدید شوند.

تفاوت ما با بقیه ی شرکت در زمینه طراحی سایت وکلا

شروع طراحی ما با تجزیه تحلیل عمیق نقاط قوت شما آغاز خواهد شد و آن را در اولویت خود قرار می دهیم،ما مطمئن می شویم که اصلی ترین چیزی که کاربران را به خود جلب می کند و توجه آنان جلب می شود همین مورد است.

همچنین بخش تماس با مشتریان به بهترین نحو ممکن طراحی می گردد، برای ارتباط هر چه راحت تر بین مدیر سایت و کاربران.

هدف ما نگه داشتن کاربران در وب سایت با استفاده از ایجاد بیشترین جذابیت و خلاقیت تا جایی که کاربرن به فکر دیدن سایت دیگری در صنف شما نیفتند.

مسئله مهمتری که از طراحی گرافیکی پیش می آید این است که وب سایت شما برای موتورهای جستحو بهینه شده باشد، از آنجایی که کدهای ما در ئب سایت شما ماملا بهینه می باشد باعث می شود تا موتور جستجو به نحو احسنت مطالب و صفحات شما را به سرعت ذخیره کنند.

ما با تست و تست مجدد سایت شما از نظر سئو مطمئن می شویم تا وب سایت در تمامی موتورهای جستجو به بهترین نحو ممکن به نمایش درآید. از پایه و اساس ما سایت شما را بر اساس یک بازریابی اینترنتی موفق پیاده سازی می کنیم و متفاوت با بقیه سایت های وکلا کار شما را انجام می دهیم. وب سایت با کیفیت بسیار بالا تا بازدید کنندگان شما تبدیل به مشتریان شوند و این یعنی کسب و کار بیشتر برای شما.

یکی دیگر از مزیت هایی که وب سایت شما باید داشته باشد ریسپانسیو بودن آن است، وقتی کاربری با موبایل سایت شما را باز می کند دیگر نیازی به بزرگ نمایی برای خواندن مطالب نباشد و مطالب و صفحات متناسب با سایز صفحه تغییر کند و به همان اندازه در بیاید. این تجربه ای لذت بخش برای کاربران خواهد بود و یک امتیاز بزرگ برای وب سایت شما.

در آخر به برخی امکانات ویژه ی پارسایا برای سایت وکلا می پردازیم

 

  • طراحی قالب اختصاصی
  • ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت
  • پنل مدیریتی با قابلیت سفارش سازی فقط برای سایت های وکلا
  • کاربر پسند بودن سایت
  • تحلیل و آنالیز رقبای شما
  • طراحی بخش تماس با مشتریان به صورت ویژه برای راحتی استفاده کاربران و مدیر سایت

 

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953