فروش سایت

فروش سایت

1 مهر، 1395 2016-09-22 11:30:37 1593

قسمت اول

 

زمان فروش وب سایت شما رسیده؟ به این شکل می توانید اقدام کنید.

 

فروش سایت

 

شما سال ها است که در حال کار بر روی وب سایت خودتان هستید، و اینک به این نتیجه رسیده اید که زمان فروش سایت شما رسیده است.

ممکن است شما به آن میزان درآمدی که تصورش را می کردید نرسیده باشید. و یا اون نتیجه و تاثیری را که در نظر داشتید به دست نیاورده باشید. شاید شما باید به فکر فروش وب سایت باشید تا به دست مدیران کارآمدتر برسد و یا یک شخص ماهر تری بر روی آن کار کند تا به ثمر بنشیند.

در اینجا دلایل زیادی برای فروش سایت وجود دارد. اما اینکه چگونه می توانید وب سایت خودتان را بفروشید کمی مشکل به نظر بیاید.

قبل از فروش وب سایت خودتان را آماده کنید.

قبل از فروش سایت باید سایت خودتان را آماده نمایید. اگر برای فروش وب سایت، به آن شکل ندهید. ممکن است مشتریان را به سمت سایت خودتان جذب نکنید. که این باعث می شود ارزش فروش وب سایت شما به شدت افت کند.

در ابتدا، اگر برای فروش وب سایت، ظاهری مانند سایر وب سایت‌ها داشته باشید امکان دارد در فروش سایت به مشکل بر بخورید، تفاوت یک امر بسیار مهم در این زمینه است. در واقع تفاوت کلید این معما است. باید به سایر رقبای خودتان توجه نمایید. ببینید که آن‌ها چه کارهایی انجام می دهند و یا چه کارهایی را انجام نمی دهند.

فروش یک وبلاگ زشت کار بسیار سختی است. یا سایتی که دارای متون بدون استایل باشد. فروش آن دارای مشکل است. ابتدا استایل سایت خودتان را درست کنید و ظاهر بسیار مناسب برای آن به وجود بیاورید تا فروش سایت شما راحتتر شود.

 

فروش انواع سایت

 

این بسیار اهمیت دارد که طراحی سایت شما دارای درآمد باشد. باید به سمت سایت خودتان ترافیک را جریان بندازید می توانید از طریق مقالات سئو موجود در طراحی سایت پارسایا این کار را انجام دهید. تقریابا یک وب سایتی که دارای بازدید کننده نیست نمی تواند فروش کند. رقبای شما بسیار بر روی این مسئله متمرکز هستند و دارند هر روز بر روی این قسمت فعالیت می کنند و با ارسال مقاله ترافیک وب سایت خودشان را افزایش می دهند.

معمولا این اتفاق زیاد نمی افتد. ولی بعضی وقت ها دامنه شما ممکن است وردپرس باشد و یا روی هاست wordpress.com ویا  blogspotممکن است فعالیت داشته باشید. ولی این برای فروش بلاگ شما زیاد مناسب نیست. باید طراحی وب سایت خودتان دامنه جداگانه داشته باشد. و یا یک دامنه ثبت کنید و بلاگ را بر روی آن ریدایرکت کنید.

در نهایت، هنگامی که وقت فروش سایت شما فرا می رسد باید تلاش خودتان را افزایش دهید نباید امیدتان کم بشود. ممکن است چیزهایی شما را اذیت کند ولی به آن ها اهمیت ندهید و وب سایت خودتان را آماده فروش کنید.

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='169' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by