قدرت دختران: با 5 مورد از دختران تاثیر گذار و پیشرو و مدیر آشنا شوید

قدرت دختران: با 5 مورد از دختران تاثیر گذار و پیشرو و مدیر آشنا شوید

10 آذر، 1395 2016-11-30 16:48:26 1719

رهبری و مدیریت در سال های گذشته جزو موضوعات مهم در دنیا بوده است. بسیاری از کتاب ها و طراحی سایت ها و مقالات راجب به آن نوشته شده است. حتی بسیاری از دانشگاه ها و مدارس در رابطه با این موضوع ها برنامه آموزشی گذاشته اند.

تجارت هایی که با زنان شروع شده است به سرعت درحال رشد است. و هیچ وقت به این اندازه خوب نبوده است. تحقیقاتی که جدیدا در رابطه با زنان آمریکایی انجام گرفته است نشان دهنده این است که تجارت زنان به سرعت در حال افزایش است و به 9.4 میلیون زن رهبر رسیده است که با افزایش 30% آن ها همراه بوده است.

این مسئله جدیدی نیست که زنان همیشه تحت فرمان مافوق به کار سخت با زمان زیاد مشغول بوده اند. و با چالش های زیادی از قبیل پرداخت حقوق کم و سایر مسائل روبرو بوده اند. به همین دلیل بسیاری از زنان به دنبال راه اندازی کسب و کارهای زیادی بوده اند و بسیاری از آن ها موفقیت زیادی را بدست آورده اند.

در اینجا به 5 مورد از زنان تاثیر گذار اشاره خواهیم کرد که در کسب و کار خود به موفقیت های زیادی رسیده اند .

 

دنیل آرپ

 

 

دنیل آرپ موسس شرکت دنی آرپ است به انگلیسی dani arp. این شرکت یک شرکت طراحی داخلی در نیویورک است. که یک استارتاپ در زمینه طراحی فضای داخلی بوده است. دنیل در بروکلین فارغ التحصیل شده است. که کسب و کار او یک کسب و کار بسیار موفق و با درآمدی عالی بوده است.

 

کارا آلویل لیبا

 

 

او یک نویسنده اهل نیویورک است. او به زنان را تشویق می کند یک "کمپین زندگی" برای خودشان تشکیل دهند. به این معنی که به زندگی آن ها حس خوشحالی را بر می گرداند.

او همچنین زنان را به داشتن یک هدف و مقصد در زندگی ترقیب می کند. به این گونه که آن ها را با ترس هایشان روبرو می کند.

 

آدرین بوش

 

 

آدرین بوش موسس اسپارکل و شاین دارلین در میامی و فلوریدا است. که بوتیک های اون به گفته خودش :"جایی برای زنان برای خرید، خنده و الهام گرفتن است".

همچنین مرکز خرید او شامل خرید آنلاین نیز است.

 

سوآن سانگ

 

 

سوآن سانگ یک طراح گرافیک است. دفتر کار او در واشنگن قرار دارد. البته طرح های او بسیار لوکس و گران هستند. کارهای او بیشتر ساده و برای سطوح هستند.

 

سارا و امیلی همیلتون

 

 

سارا و امیلی همیلتون خواهرهای دوقلو هستند که بلاباکس را راه اندازی کرده اند. بلاباکس شامل یک جعبه از لوازم مخصوص خانم ها است که هر ماه برای آن ها ارسال می شود. آن ها با 15 کارمند شروع به کار کردند و الان حدود40.000 کارمند دارند.

حمایت کردن یکی از کارهای مهمی است که باید رهبران انجام دهند و سارا و امیلی از عهده این کار به خوبی بر آمده اند.

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953