مزایا و معایب عکس های تمام صفحه ای در سایت

مزایا و معایب عکس های تمام صفحه ای در سایت

21 بهمن، 1394 2016-02-10 11:14:39 1724

مزایا و معایب عکس های تمام صفحه ای

 

همیشه سیر تکاملی وب سایت ها جالب بوده، حرکت از طراحی زشت HTML با المان های کم، به سمت طراحی بر پایه ی تصاویر و سپس به سمت وب سایت های امروزی.

همیشه طراحی سایت در یک چرخش بوده که هر ساله در حالت تغییر حالت است.

در حال حاضر محبوبیت طراحی های سایت و جایزه های که به طراحی های خوب داده می شود بیشتر بر اساس استفاده از تصاویر بزرگ به عنوان پس زمینه است، که تمام طول صفحه نمایشگر شما را می پوشاند. این چیزی است که همیشه طراحان سایت به دنبال آن بوده اند اما پهنای باند اینترنت قابل پشتیبانی از این طراحی ها نبود، و باعث می شد این حجم زیاد برای کاربران آزار دهنده شود. با افزایش سرعت اینترنت و دسترسی آسان تر به اینترنت این امکان شدنی شد. و باعث جذابیت در نقطه نظر کاربران گردید.

full-screen-web-design

Fashion Responsive Landing Page Template

 

چرا ؟

 

خب، چون که یک وب سایت از یک تصویر پس زمینه استفاده می کند. باعث تجسم فکری کاربران می شود. وقتی که کاربران وارد سایت می شوند. نیازی نیست زیاد منتظر بمانند تا تصویر بارگزاری شود، و افکت های این تصاویر باعث خیره شدن کاربران به سایت می شود. ارزش این کار به این است که باعث می شود بتوانید کاربران را بیشتر در سایت نگه دارید. این کار از دید بسیاری از افراد یک حالت برد-برد محسوب می شود.

 

responsive-web-design

 

Internet Provider Joomla Template

 

آیا شما هم باید از تصاویر تمام صفحه ای استفاده کنید؟

 

به هدف مخاطبان شما بستگی دارد، اما استفاده از یک تصویر تمام صفحه ای که کل پس زمینه سایت را تحت پوشش قرار می دهد می تواند مخاطبان شما را بسیار جذب کند. آن ها خیلی تاثیر گذارند و باعث می شوند مخاطبان با سایت شما ارتباط برقرار کنند و به سایت شما خیره شوند.

 

web-site-web-desgin

Web Design Responsive Website Template

 

بعد از اینکه نظر مخاطبان را به سایتتان جلب کردید سپس می توانید به فروش محصولات، باز خورد گرفتن از مخاطبان و... بپردازید. در این صورت به سادگی تمرکز کاربران بر روی سایت شما بالا می رود و افزایش بازدهی را در سایت خودتان مشاهده خواهید کرد.

 

آیا جنبه های منفی ای هم در این کار وجود دارد؟

 

web-design-agency

 

Jacob Joomla Template

 

خب، طراحی هایی مانند این می تواند اندکی خلاقیت را از بین ببرد. یا اینکه طراحی بیشتر سایت ها شبیه هم شده اند.

در تغییراتی که اخیرا در دنیای سئو اتفاق افتاده (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) سرعت بارگزاری سایت شما تاثیر مثبت و منفی در بهینه شدن سایت شما دارد. به همین دلیل تصاویر و سایت شما تا جایی که امکان دارد باید بهینه سازی شود.

 


 


همچنین بینید:

طراحی سایت  ،  طراحی وب سایت  ،  طراحی سایت ریسپانسیو   ،  طراحی سایت شخصی  ،  طراحی سایت مجله اینترنتی

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953