مواردی که باید در خرید سایت و یا خرید وب سایت به آن ها توجه کنید

مواردی که باید در خرید سایت و یا خرید وب سایت به آن ها توجه کنید

8 مهر، 1395 2016-09-29 09:05:11 1970

خیلی از افراد به خرید سایت هایی که تقریبا آماده شده اند و گسترش پیدا کرده اند علاقه مند هستند. در بعضی مواقع باید به دقت به خرید وب سایت مورد علاقه خودتان توجه کنید. بسیار اهمیت دارد که آیا این خرید سایت مناسب حال شما است یا خیر.

 

تمرکز خودتان را بر روی بخش های مهم برای خرید سایت بگذارید

 

آیا موضوعات این وب سایت و یا مطالب آن ها مناسب حال شما است یا خیر؟ در بسیاری از موارد این امر بسیار اهمیت دارد. البته در بسیاری از موارد نیز اگر طراحی سایت قدرتمند باشد شما می توانید موضوعات مورد علاقه خودتان را به وب سایت اضافه نمایید ولی حتما باید به گذشته سایت و مخاطبین آن توجه داشته باشید.

 

تغییر فرهنگ وب سایت

 

هنگامی که خرید سایت را انجام می دهید. طراحی وب سایت آن را به سرعت تغییر ندهید. این کار می تواند متغیر با فرهنگ آن وب سایت باشد. شاید مخاطبین آن سایت به محتوای جدید عادت نداشته باشند و دیگر به سمت وب سایت شما بر نگردند.

 

شما نمی توانید محتوای وب سایت خریداری شده را تغییر بدهید

 

احتمالا اگر شما وب سایت جدیدی را خریداری کرده اید نباید محتوای قبلی وب سایت را حذف نمایید. زیرا بسیاری از ترافیک وب سایت ها از طریق همین مقالات و محتوای طراحی سایت به سمت این وب سایت جذب شده اند با تغییر محتوای سایت، گوگل کلمات کلیدی قبلی را از نتایج جستجوی خودش حذف خواهد کرد و ترافیک سایت با این کار از بین خواهد رفت.

 

 

در گذشته یک مقاله ای با عنوان خرید و فروش سایت نوشته بودم که در قیمت پایین چکیده ای از آن را برایتان مجددا بازگو خواهم کرد.

 

اعتبار دامنه :

من می دانم که افراد عقاید متفاوتی درباره اعتبار یک دامنه دارند. و ما در پست ها اخیر درباره آن ها صحبت کردیم. اما به طور کلی باید این را بدانی که اهمیت اعتبار یک وب سایت بسیار زیاد است. یک وب سایتی که بهینه سازی شده باشد دارای اعتبار دامنه بالا است. این برای موتورهای جستجو گر مثل گوگل و بینگ دارای اهمیت بسیار زیادی است. هنگامی که می خواهید یک وب سایت خرید کنید مطمئن باشید که اعتبار دامنه وب سایت بالا باشد.

 

رتبه بندی کلمات کلید:

 

طراحی سایت اشتباه و یا استفاده از کلمات کلیدی اشتباه و گرفتن ترافیک زیاد از این طریق بسیار کار غیر اصولی است. این اتفاق برای درآمدزایی به کار شما نمی آید. نمی توانید از این طریق کسب درآمد نمایید.

به قسمت گوگل وب مستر یک وب سایت بروید و یا Google analytics یک وب سایت را مشاهده نمایید. ببینید که آیا این وب سایت دارای کلمات کلیدی است که مناسب کار شما باشد و یا صفحات ورودی سایت که ترافیک را به سمت خودش جذب کرده مرتبط با کار شما است و یا خیر. اگر به درستی این قسمت را بررسی نکنید در آینده با مشکل بسیار بزرگی مواجه خواهید شد.

 

 

طراحی وب سایت:

 

به طراحی سایت دقت کافی نمایید. باید قالب وب سایت و برنامه نویسی وب سایت شما طبق استاندارد باشد. و یا مطمئن شوید وب سایتی که در حال خرید آن هستید از سایت سازهایی مثل وردپرس و یا جوملا استفاده نشده باشد و به طور اختصاصی نوشته شده باشد. این دارای اهمیت است زیرا اگر به طراحی سایت دقت کافی نکنید در آینده دچار مشکل می شوید . و باید هزینه اضافی را طراحی سایت مجدد آن انجام دهید.

 

توییتر، گوگل پلاس، و فیس بوک:

 

باید وب سایت شما با این شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کند. این شبکه ها معمولا 10% ترافیک را به سمت سایت شما می کشانند. اگر افراد به محتوا علاقه داشته باشند آن ها را با سایر افراد به اشتراک خواهند گذاست.

اگر یک وب سایت در شبکه های اجتماعی دارای محبوبیت نباشد. باید مقالات سایت خودتان را مجددا بررسی نمایید. و آن ها را اصلاح کنید.

 

آمارگیری:

 برای خرید یک وب سایت به سیستم های آمارگیری وب سایت توجه نمایید. بدانید که سیستم های آمارگیری توسط بسیار از افراد قابل تغییر است مانند سیستم آمارگیری الکسا ، این سیستم ها اعتبار ندارند و می توانید به راحتی در نتایج آن ها دستکاری کنید، و یا حتی گوگل آنالیتیکز می توانید به راحتی با چند تبلیغ ساده نتایج بازدید وب سایت را تغییر دهید . دقت کنید آمارهایی که به شما نمایش داده می شود معتبر باشند و دستکاری نشده باشند.

 

بروزرسانی الگوریتم های گوگل پاندا و پنگوئن:

 

یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن ها توجه کنید این است که وب سایت شما از نظر الگوریتم های گوگل پاندا و یا پنگوئن پنالتی نشده باشند. زیرا بسیاری از افراد برای اینکه به سرعت به نتایج خوبی در موتورهای جستجوی گوگل برسند، از تکنیک های کلاه سیاه گوگل استفاده می کنند. که این کار یک روش غیر طبیعی و غیر مجاز برای افزایش ترافیک وب سایت از طریق موتورهای جستجوب گوگل و بینگ است.

 

این ها یکسری پارامتر های ساده ولی با اهمیت هستند، ولی باید بدانید که اگر به این مطالب توجه نکنید زمان خودتان را از دست می دهید. شاید لازم باشد این صفحه را در مرورگر خود بوک مارک کنید تا بعدا برای خرید یک وب سایت این پارامترها را رعایت کنید.

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953