چه موقع باید از جوملا استفاده کرد

چه موقع باید از جوملا استفاده کرد

10 بهمن، 1394 2016-01-30 18:10:29 1305

راه های بسیاری برای یک طراحی سایت وجود دارد. نرم افزارهای جدید، سایت سازهای آنلاین، و راه های رایگان زیادی برای ایجاد یک وب سایت زیبا با توجه به صنعت فعالیت شما وجود دارد. در شرایط کنونی دانستن این مطلب که کدام بدترین حالت است و یا کدام بهترین حالت طراحی سایت است بسیار سخت شده. به جهت گزینه های زیاد، انتخاب دشوار شده. جوملا به جهت ویژگی های منحصر به فردی که دارد. یکی از بهترین راه حل ها برای طراحی یک وب سایت است.

 

جوملا دارای دو مدل متفاوت وب سایت است.: یکی روی طراحی سریع سایت تمرکز دارد، و دیگری روی تولید محتوا و ایجاد برنامه های وب تمرکز دارد.

آینده joomla.com

جوملا امکانات بی شماری دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

هزاران قالب رایگان

وقتی به جوملا پیوستید و سایت شما آماده ی بارگزاری بود. شما هزاران قالب آماده برای سایتتان خواهید داشت. که فقط به عنوان یک دارنده سایت برای شما جالب نیست  برای راحتی کار شما نیز بسیار مفید است.

web.design.agency

فقط قسمت های خالی را پر کنید، قالب را انتخاب کنید، تصاویر را اضافه کنید، محتوای خودتان را ایجاد کنید، به همین سرعت سایت شما قابل استفاده است. این واقعیت است، خیلی سریع، همچنین نیازی به پرداخت اضافی برای قالب های اختصاصی مانند wordpress ندارید. هزاران قالب، کار را واقعا برای طراحی سایت راحت کرده، مخصوصا وقتی از نظر فنی دانش لازم را نداشته باشید.

آماده برای موبایل

تک تک قالب ها دارای انعطاف هستند و روی هر دستگاهی که شما انتخاب کنید قابل نمایش هستند.  وقتی در حال نگاه کردن به وب سایتتان بر روی یک گوشی هوشمند، لپ تاپ، و یا تبلت هستید، قالب بر روی تمامی دستگاه ها قابل نمایش است، تفاوتی ندارد دستگاه چقدر بزرگ یا کوچک است.

چند ثانیه بیشتر زمان نمی برد

وب هاست جوملا کار هاستینگ و ایجاد زیر دامنه رایگان را راحت کرده، و تمام چیزی که لازم دارد چند کلیک ساده برای راه اندازی وب سایتتان است. و مهارت در پردازش کاربران کار راه اندازی سایت را راحت کرده و هرگونه ایراد تکنیکی را از بین برده است. ویرایشگر سریع به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی به وبرایش متن بپردازید. محتوا ایجاد کنید، تصاویر اضافه کنید، و تمام چیزی را که لازم دارید در ثانیه انجام دهید.

جوملا

جوملا ! دومین سکوی جوملا همراه با هاست ارائه شده به شرکت های بزرگ اجازه می دهد تا سایت های پورتالی وشرکتی بزرگ را پیاده سازی کنند. مانند مجله های اینترنتی، سایت های فروشگاه، سایت های خرید و فروش، سایت های دولتی، و سایت برای کارهای کوچک وشرکتی وسایت هایی مخصوص روزنامه ها، اخبار و انتشاراتی ها. و تمام شرکت های بزرگ و کوچک در انواع اندازه ها و مقیاس را می توان با آن طراحی کرد.این به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید در سطح حرفه ای سایت های شخصی، شرکتی و سازمان ها را پیاده سازی کنید.

ویژگی های جوملا

web-design-agency-ecommerce-news-templates

بعضی از تاپ ترین برند ها و شرکت ها از این سایت استفاده می کنند تا قشنگترین سایت های دنیا را طراحی کنند. مانند شرکت های McDonald’s ، IKEA و دانشگاه Harvard  و بسیاری از مدرسه ها و شرکت ها در حال استفاده از جوملا هستند!

سفارشی سازی به طور جدی جزو اهدافی است که شما دوست دارید به آن ها برسید.بیشتر از8000 افزونه به شما این اجازه را می دهد تا سایتی با عملکرد های متفاوت داشته باشید. راهنمای جالب افزونه ها باعث می شود تا بین هزاران افزونه خوب انتخاب سختی داشته باشید که باعث افزایش کارایی وب سایت شما می شود. شما می توانید ویژگی های جدیدی مانند فیلم، عملگرهای متفاوت و صفحه ارتباط با ما و ... را به سایت اضافه کنید. همچنین می توانید چند قالب را باهم ترکیب کنید. تا صفحات مختلف با قالب های مختلف نمایش داده شوند.

 

همچنین ببینید:

مزایا و معایب وردپرس

طراحی انواع وب سایت های شخص و شرکتی

طراحی سایت

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='59' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by