چگونه تجارت خودتان را در صفحه اول گوگل قرار دهید

چگونه تجارت خودتان را در صفحه اول گوگل قرار دهید

20 اسفند، 1394 2016-03-10 09:38:12 1341

نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل یکی از آرزوهای تجارت های کوچک است. حدود 91% از افراد سایر صفحات گوگل را نگاه نمی کنند. این بدین معنی است که اگر صفحه اول گوگل را از دست بدهید. اکثر مشتریان بالقوه خودتان را از دست خواهید داد.

بسیاری از صاحبان تجارت ها، بازاریابان اینترنتی و سئو کاران وب سایت ها (SEO) ممکن است این را تهدید آمیز بدانند ولی ما برای کمک به شما آماده هستیم. در اینجا ما روش هایی را که قدم به قدم می توانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید را آماده کرده ایم.

 

چگونه رتبه گوگل خودتان را بهتر کنید

1.سایت خودتان را برای موتورهای جستجو بهینه کنید

اولین قدم برای اینکه در تجارت، خودتان را در صفحه اول گوگل قرار دهید. ساختار طراحی سایت شما است. با عملکردی که موتورهای جستجو در ذهنشان دارند. شیوه ای که موتورهای جستجو کار می کنند بدین صورت است که کابر کلمه مورد نظر خود را جستجو می کند. در این زمان موتورهای جستو خزنده های خودشان را می فرستند تا ببینند که چه طراحی وب سایت هایی بیشتر با کلمه کلیدی کاربر مرتبط است.

بازاریابی در عمل. دندان پزشک محلی، دکتر محمدی، می داند که باید دندان پزشکی خود را تقویت کند. او یک شرکت بازاریابی را بکار می گیرد، مخصوصا کسانی را که در زمینه طراحی سایت پزشکی از تخصص خوبی بهره مند هستند. اما نتیجه معلوم است "وب سایت من اصلا افزایش ترافیک نداشته". دکتر محمدی می گوید: "من تا صفحات 3 یا 4 گوگل آمده ام منتها برای کلمات معمولی از قبیل دندانپزشکی + شهر". بهینه سازی خود را به طراحی سایت پزشکی بسپارید.  و به زودی به نتیجه مورد نظر خود برسید.

رنک (رتبه بندی) گوگل بهتر شده است. انتقال از 4 امین صفحه به صفحه اول در چند ماه . دکتر محمدی افزایش ترافیک خودش را مشاهده می کند برای وب طراحی سایت پزشکی او چه اتفاقی افتاده است. کلید قرار گیری سایت در صفحه اول گوگل چیست؟

 

چند مورد از بزرگترین عوامل رنک گوگل این ها هستند:

تاکید بر مکان. برای بهتر کردن رنک گوگل، وب سایت شما نیاز دارد تا لیست شهرها و مناطق را لیست کند. این برای زمانی است که مردم اینگونه جستجو می کنند "صنعت شما" + "شهر شما"، گوگل اطلاعات تجارت شما را در نتایج جستجو نمایش خواهد داد. می توانید مقاله چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم را مشاهده نمایید.

 

بهینه سازی وب سایت: یکی از عواملی که گوگل علاقه دارد در سایت ها ببیند در سال 2015 طراحی سایت های ریسپانسیو است. کاربران از موبایل و تبلت برای متصل شدن به اینترنت زیاد استفاده می کنند. رنک طراحی سایت واکنش گرا بیشتر از طراحی سایت غیر واکنش گرا است.

 

فقط طراحی سایت برای موبایل کافی نیست. طراحی وب سایت حتما باید کاربر پسند نیز باشد. طراحی سایت کاربر پسند یکی از عواملی است که کاربران به سایت شما مجددا مراجعه خواهند کرد. و ترافیک را به سمت سایت شما نگه خواهد داشت. این بدین معنی است که گوگل سایت هایی را که ترافیک بیشتر مجددا به آن ها باز می گردند بیشتر به آن ها توجه می کند.

 

2.از کلمات کلیدی تاثیر گذار استفاده کنید

کلمات کلیدی که در سایتتان استفاده می کنید قطعا یکی از عوامل مهم در رنک گوگل و قرار گیری در صفحه اول گوگل به شمار می آید. در واقع مهم ترین عامل را می توان کلمات کلیدی دانست.

شما باید کلمات کلیدی سایتتان را در این قسمت ها بکار ببرید: meta tage, title tag, url, links, alt

 

چگونه کلمات کلیدی را بکار بگیریم

کلمات باید به گونه ای باشند که مشتریان دوست دارند آن ها را ببینند. در این موارد باید کفش مشتریان خودتان را بپوشید و خودتان را جای آن ها بگذارید تا ببینید بیشتر به چه مواردی علاقه دارند.

همچنین شما باید از ابزارهای آنلاین گوگل استفاده کنید. مانند google planner  که از طریق گوگل ادوردز می تواندید به آن ها دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر از وردپرس استفاده می کنید می تواندید از ابزار yoast استفاده نمایید .

 

3.راه اندازی صفحه گوگل +

اگرچه گوگل+ به اندازه facebook  و twiiter معروفیت ندارد منتها یکی از ابزار مهم در راه اندازی تجارت های کوچک به شمار می آید.

گوگل+ به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی شما سریعتر ایندکس(فهرست در گوگل) شود، به علاوه گوگل مشتریان بالقوه شما را نگاه می کند تا ببیند آن ها درباره طراحی سایت و تجارت شما چه نظری دارند.

 

4.سایت خودتان را در Yelp ثبت کنید

آیا یک صفحه yelp دارید. yelp.com یک سایت دایرکتوری است که از اعتبار زیادی بر خوردار است و می تواند به تجارت شما کمک کند. همچنین yelp یک ابزار سئو خوب به شمار می آید .

جستجو در نقشه: وقتی یک شخصی در مورد یک تجارت نزدیک به خود فکر می کند و آنرا جستجو می کند اگر سایت شما بر روی نقشه جستجو شود، گوگل شما را به آن کاربر نمایش خواهد داد.

جستجوی موبایل: بهینه سازی برای موبایل یکی از عوامی است که به بهینه شدن سایت شما کمک بسیاری می کند.

 

5.گوگل ادوردز خود را راه اندازی کنید

راه اندازی یک سایت امکان دارد زمان زیادی راببرد تا کاربران به سمت سایت شما بیایند بنابراین یکی از بهترین ابزارهایی که می تواند کاربران را به سمت سایت شما هدایت کند استفاده از ابزار گوگل adwords است که شما را به صورت یک آگهی در قسمت ستونی راست نتایج جستجو در گوگل نمایش می دهد.

 

طراحی وب سایت ، طراحی سایت پارسایا ، طراحی سایت پزشکان ، طراحی پارسایا  ، وب ، آیا ادعای قرار گیری سایت شما در صفحه اول گوگل صحیح است ، طراحی سایت واکنش گرا ،  طراحی سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت حرفه ای ، رسیدن به صفحه اول گوگل

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953