چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

19 اسفند، 1394 2016-03-09 09:32:47 1447

اگر یک طراح سایت باشید و یا یک صاحب سایت، مطمئن هستم که از خودتان پرسیده اید که آیا می توان در صفحه اول گوگل قرار بگیرید؟

شما نمی توانید.

قبل از اینکه عصبانی شوید بگذارید توضیح بدهم که: شما نمی توانید، برای اینکه سوال شما اشتباه است. سوال درست این است که چگونه می توانید در صفحه اول گوگل قرار بگیریدولی با یک کلمه کلیدی خاص. این احساس بهتری را می دهد اینطور نیست؟

چرا کلمات کلیدی مرتبط؟ خیلی ساده است، برای اینکه شما علاقه ای ندارید با یک کلمه کلیدی غیر مرتبط که یک نفر در گوگل جستجو می کند در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. برای مثال، شما یک فروشگاه اینترنتی فروش کفش دارید، و یک شخص دنبال خرید یخچال است – شما علاقه ای به این شخص ندارید، درسته؟

 

 

بنابراین چگونه با یک کلمه کلیدی خاص در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

یک خبر خوب برای شما دارم! شما به بودجه بازاریابی زیادی احتیاج ندارید، شما نیاز به استخدام یک آژانیس گران قیمت ندارید.(که معمولا یه هیچ دردی نمی خورند)، شما حتی نیاز به یک دانش زیاد در مورد بازاریابی نیز نداری. تنها چیزی که احتیاج دارید یک طراحی سایت و اینکه ...

 

بنویسید.

 

بله، شما نیاز دارید که بنویسید. و شما باید زیاد بنویسید. و هر چیزی را نیز نباید بنویسید، شما باید در مورد تجارت خودتان بنویسید، و یا مهم تر از آن ، شما باید در مورد موضوعی بنویسید که مشتریان شما بیشتر به آن علاقه مند هستند.

بهانه هایی که بیشتر شنیده می شود درباره این است که افراد موضوعی ندارند که درباره آن بنویسند.و من همیشه به آن ها ثابت می کنم که اشتباه فکر می کنند. در مورد مشتریانی که مدام از شما سوال می کنند فکر کنید، آن ها می خواهند هر چیزی را در مورد محصولات و خدمات شما بدانند، وقت بگذارید و در مورد مسائلی که برای آن ها الهام بخش است بنویسید نه در مورد مسائلی که باعث گیجی آن ها می شود.

مهم ترین بخش : این است که برای مشتریانی که در آینده برای شما خواهند آمد و یا مشتریانی که در حال حاضر دارید بنویسید نه برای قرار گیری در صفحه اول گوگل. گوگل دلیل نوشته های شما می تواند بفهمد. در عوض، درباره مسائل مهم ، تاثیر گذار و جواب سوال های مهم مشتریان بنویسید . ارزش کلید است. شما نمی توانید در مورد گوگل پیش دستی کنید ، پس در این مورد سعی نکنید.

 

مزایا

 

بیاید به ساختار وب سایت های تجاری نگاهی بی اندازیم؛ آن معمولا شامل:

  • یک صفحه در مورد ما دارند (لیست کارمندان ،آینده نگری آن ها و ماموریت آن ها)
  • یک صفحه موقعیت جغرافیایی یا ارتباط با ما دارند(نقشه گوگل + فرم تماس با ما)
  • یک صفحه اخبار دارند (معمولا اخباری که در سال گذشته منتشر کرده اند)
  • یک صفحه/صفحات گالری دارند، با تصاویری از محولاتشان.

 

همش همین است. معمولا بین 10-5 صفحه مختلف دارند که سالی یکبار در حال بروز شدن است. تازه اگر این اتفاق بی افتد. الان اگر هفته ای یک مقاله بر روی سایتتان قرار دهید می توانید دوبرابر آدرس یکتای url در سایتتان در یک یا دو ماه ایجاد کنید. که یعنی 10 برابر صفحه در طول یکسال است. اگر تصمیم بگیرید بیش از یک مقاله در هفته منتشر کنید بیشتر نیز خواهد شد.

به این دلیل که وب سایت شما سریعتر بروزرسانی می شود. خزنده های گوگل بیشتر به سایت شما مراجعه می کنند و این باعث می شود که سایت شما رتبه بهتری را در گوگل بدست آورد. اگر کلمات کلیدی را در رابطه با کارتان بکار ببرید باعث می شود حجم این کلمات بیشتر شده که این باعث می شود تا رنک بالاتری را نیز بدست آورید.

یک هشدار: این اتفاق یک شبه نمی افتد!. شما باید در این مورد صبور باشید و اینکار را ادامه بدهیدتا به نتیجه دلخواه برسید ( حداقل چند ماه)، و اگر اینکار را قطع نمایید باعث افت رنک شما و برگشت به پله اول خواهد شد.

 

تقلب نکنید

 

به عنوان یک صاحب سایت، اگر صاحبان آژانس های بازاریابی به شما می گویند که می توانند یک شبه و بدون زمان شما را به صفحه اول گوگل برسانند، به دام آن ها گرفتار نشوید، فعالیت های آن ها حاشیه دار است.

کسانی که در کوتاه مدت ترافیک سایت شما را افزایش می دهند این را می دانند که گوگل الگوریتم های فهرست بندی از سایت های خود را بروز می کند و اگر متوجه کار شما شود دامنه شما را پنالتی کرده و سایت شما را در بلک لیست خود ثبت می کند و دیگر بازگشت به حالت اولیه بسیار کار دشوار و زمان بری خوهد شد. و امکان اینکه بک لینک ها را پس بگیرید سخت می شود اگر امکان اینکار اصلا وجود داشته باشد.

یکسری از وب مسترها در شبکه های اجتماعی به دنبال تولید لینک هستند و در بحث های غیر مرتبط لینک خودشان را قرار می دهند  و به طور مداوم در حال ساخت اکانت در سایت های محتلف هستند اینکار به ضرر سایت شما خواهد شد. اینکار را انجام ندهید، در جایی ضرر بزرگی به سایت شما وارد خواهد آمد!

 

طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  ، طراحی وب سایت پارسایا ، رسیدن به صفحه اول گوگل ،  شرکت طراحی سایت  طراحی سایت آگهی ، چگونه سایت خودمان را در صفحه اول گوگل ببینیم ، طراحی وب سایت فروشگاهی  طراحی وب سایت آگهی طراحی وب سایت خودرو ، اعای قرار گیری در صفحه اول گوگل ، طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

برچسب ها

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان 021-44480953