کلمات کلیدی در متن ها را چگونه تعیین کنیم

کلمات کلیدی در متن ها را چگونه تعیین کنیم

25 اسفند، 1394 2016-03-15 07:51:25 1471

محل و چگونگی کلمات کلیدی در طراحی سایت

به طور کلی استفاده از کلمات کلیدی برای افزایش سئو و رتبه سایت در تناقض با انتقال صحیح مفاهیم به کاربران سایت است. اینکار می تواند کاربران را خسته کند و باعث شود تا آن ها از سایت شما بروند.

با این حال استفاده از کلمات کلیدی بخش مهمی از طراحی سایت و بهینه سازی سایت به شمار می آید، با استفاده از کلمات کلیدی شما می توانید به ربات های گوگل بفهمانید که مقاله شما با توجه به چه کلمات کلیدی به وجود آمده است.

 

قسمت هایی که می توانید کلمات کلیدی را در آن ها قرار دهید.

1.در عنوان نوشته ها

کلمات کلیدی شما باید حتما در عنوان سایت بکار برده شود، زیرا در نمایش نتایج جستجوی کلمات در گوگل، گوگل عنوان ها را به کاربران نمایش می دهد و اینکه کلمه کلیدی مناسب کاربران را به سمت سایت شما می کشاند. طراحان سایت شما به شما خواهند گفت که در کدام قسمت می توانید عنوانی برای مقاله انتخاب کنید.

 

2.تگ های HTML

عنوان های شما حتما باید در تگ های header که منظور همان (H1,H2,H3…) است، بکار برده شوند. تگ های html یکی از بخش های مهم و کلیدی برای گوگل است و گوگل به وسیله آن ها موضوع مقالات شما را تشخیص می دهد و سایت شما را رتبه بندی می کند.

 

3.کلمات کلیدی در محتوای نوشته

قطعا هنگامی که کلمات کلیدی را در موضوعات خود مشخص می نمایید باید آن ها را در نوشته های خودتان نیز بکار ببرید.

شما برای سئو سایت باید مترادف کلمات کلیدی را در متن خودتان استفاده کنید، گوگل تشخیص می دهد که آن ها یکسان هستند. و همچنین شما می توانید با استفاده از مترادف کلمات نتایج بهتری در گوگل کسب نمایید.

بکار بردن کلمه کلیدی زیاد در متن باعث می شود تا گوگل آن ها را حرف ربط تشخیص دهد که باعث می شود از ارزش آن کلمه کلیدی کاسته شود.

 

4.آدرس صفحات

گوگل به صاحبان سایت ها پیشنهاد می کند که حتما کلمات کلیدی را در آدرس سایتشان بکار ببرند.  ولی تاثیر کلمات کلیدی در آدرس سایت نسبت به سایر بخش ها کمتر است.

 

5.بکار بردن کلمات کلیدی به جای تصاویر

باید کلمات کلیدی خودتان را به جای تصاویر بکار ببرید این باعث می شود تا گوگل تصاویر را نیز در هنگام جستجو به کاربران نمایش دهد. این کار تاثیر بسیار زیادی بر سئو سایت شما دارد و اینکه اگر تصاویر از یک سایتی به سایت شما لینک شده باشند هنگامی که alt نیز داشته باشند این برای گوگل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

6.لینک های داخلی و خارجی

هر صفحه باید به تمام صفحات دیگر سایت شما لینک شده باشد و کاربران باید بتوانند با کمتر از 4 کلیک به هر جایی از سایت شما درسترسی پیدا کنند. همچنین لینک هایی را که در یک صفحه قرار می دهید باید با موضوع صفحه ارتباط داشته باشد. این تاثیر بسیار زیادی بر سئو سایت شما می گذارد.

 

7.کلمات کلیدی در توضیحات بر چسب های متا

بر اساس اظهارات موتور جستجوهای گوگل و بینگ توضیحاتی که در متای سایتتان قرار می دهید بر رتبه بندی سایت شما تاثیر نخواهد گذاشت. ولی گوگل و بینگ هنگامی که سایت شما را در نتایج جستجوی خود ظاهر می کند. این توضیحات را به کاربران نمایش می دهد پس بهتر است از توضیحات مناسبی برای اینکار استفاده نمایید.

 

8.استفاده از کلمات کلیدی در متا

استفاده از این کلمات تاثیری در بهینه سازی سایت شما ندارد پس بهتر است وقت خودتان را برای این کلمات کلیدی هدر ندهید.

 

نتیجه گیری

رعایت مواردی که در این مقاله گفته شد می تواند تاثیر زیادی بر سئو سایت شما داشته باشد. این موارد در بهینه سازی سایت لازم هستن ولی کافی نیستند. موارد بسیاری هستند که باید رعات کنید تا سئو سایت شما به صفحات اول گوگل برسند.

 

بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، چگونه تجارت خودتان را در صفحه اول گوگل قرار دهید ، چگونه در صفحه اول گوگل باشیم ، طراحی وب ، برای طراحی وب سایت آماده شوید ،  صفحه وب،

  

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='125' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by