5 نکته مهم برای شروع حرفه ای طراحی وب سایت

5 نکته مهم برای شروع حرفه ای طراحی وب سایت

5 بهمن، 1394 2016-01-25 12:22:06 1515

طراحی سایت فعالیتی محسوب می شود که خیلی از برنامه نویسان با مهارت، درگیر آن هستند. موفقیت در این شغل راحت نیست برای همین باید اعتماد به نفس داشته باشید و تا آخر مسیر ادامه دهید در غیر اینصورت بهتر است دست بکشید و به سراغ چیزی بروید که بیشتر به شما می آید.

ما برای شما 5 نکته مهم را آماده کردیم تا با خواندن آن ببینید آمادگی شروع شغل طراحی سایت را دارید یا خیر، به یاد داشته باشید که نکات دیگری نیز در این زمینه وجود دارد ولی ما فقط این 5 نکته مهم را انتخاب و بررسی می کنیم

نکته اول:

اولین مسئله ای که مطرح می شود که آیا واقعا می خواید در زمینه طراحی وب سایت پیشرفت کنید یا خیر اگر جواب شما بله است بیشترین چیزی که نیاز دارید تمرین زیاد می باشد.

از طرفی نیز بعضی از افراد هستند که از شغلهای دیگر به این حرفه وارد می شوند و کاملا هم در کارشان پیشرفت می کنند تنها به دلیل پشت کار و تمرین زیاد، صادقانه بگم کسی از کاربران شما به حرفه ی قبلی شما اهمیتی نمی دهد آنها به کیفیت چیزی که می بینند اهمیت می دهند و اعتماد می کنند.

نکته دوم:

وقتی وارد حرفه ی طراحی سایت شوید شما باید از بهترین ها یاد بگیرید اجازه بدید حرفه ای ها پدر خوانده ی شما شوند و شما از آنها نکات و راهنمایی بگیرید.

پس شما باید وقت زیادی را صرف تحقیق ویادگیری کنید و به دنبال مطالب آموزشی قوی و الهام بخش باشید.

شما باید بخشی از جامعه طراحی سایت شوید که از اشتباهات و یا موفقیتهای خود درس می گیرند.

می توانید در فروم های طراحی وب سایت عضو شوید و سوالات و یا حتی تجربه های مفید خود را در آنجا قرار دهید تا بقیه طراحان نیز از آن استفاده کنند، با این کار هم برای خودتان اعتبار کسب می کنید هم بر دانش خودتان می افزایید.

نکته سوم:

یکی از مهمترین موارد طراحی وب سایت این است که با اصلی ترین لوازم آن آشنا شوید مانند HTML  و CSS  و JAVASCRIPT  و PHP  و ASP.NET و غیره همچنین از ابزار گرافیکی مانند Photoshop  غافل نشوید.

تمرین زیاد برای کار کشته شدن در موارد بالا نیاز است،پس بهتر است در پروژه های اول خوب کار کنید تا اصول اولیه را سریع فرا گیرید

نکته چهارم:

یک نقاش بدون قلم نمی تواند نقاشی کند، درسته؟

خب همین موضوع برای طراحان سایت نیز صدق می کند، شما باید یک نرم افزار ویرایش کد خوب داشته باشید

در حال حاضر بهترین نرمافزار از نظر قدرن و انعطاف پذیری شما این موارد می باشد:

Aptana-webstorm-phpstrom-Notepad++,….

نکته پنچم:

قبل از شروع کار حرفه ای خودتان، شاید لازم باشد کمی خود را به بقیه نشان دهید تا مردم مهارت و توانایی شما را ببینند تا به آن اعتماد کنند توصیه من به شما ساخت یک وب سایت شخصی برای خود یا دوستانتان یا آشنایانتان می باشد و سعی کنید کار اول را رایگان انجام دهید تا بتوانید رزومه خود را پر کنید.

در آخر همانطور که اشاره کردم برای حرفه ای شدن در طراحی سایت باید به خودتون ایمان واعتماد به نفس داشته باشید و حتی اگر شما را تحسین نکردند در کارتان نیازی نیست دلسرد شوید فقط رو به جلو حرکت کنید و هدفتان را ببینید.

 

برچسب ها

Error: SELECT * FROM tags_relations where post_id='48' GROUP BY tag_id

Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'saftysign_mrs.tags_relations.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by