برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
نکاتی در رابطه با آرایش و آرایشگاه عروس غرب تهران

نکاتی در رابطه با آرایش و آرایشگاه عروس غرب تهران

سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه

آرایشگاه های زنانه بسیاری در غرب تهران وجود دارد که بیشتر آن ها بسیار شیک و مجهز بوده و بیشتر این سالن های زیبایی غرب تهران به طور تخصصی در زمینۀ میکاپ عروس و شینیون عروس تبحر داشته و فعالیت می کنند. قیمت آرایشگاه عروس در غرب تهران با توجه به موقعت منطقه ای و محلی متفاوت است. آرایشگاه زنانه غرب تهران همواره به ویژه در ایام خاص سال که جشن های عروسی رواج بیشتری دارند، پر رونق هستند از این رو، برای داشتن مناسب ترین و بهترین گریم عروس در روز عروسی خود، بهترین آرایشگاه عروس غرب تهران را در اسرع وقت رزرو کنید.

برخی از نکات ریزی که ممکن است در فرایند رفت و آمد به آرایشگاه و آمادگی برای عروسی با آن مواجه شوید ذکر می گردد.

تقویت و پاک سازی پوست: تقویت و پاک سازی پوست فرایندهایی هستند که بهتر است در طول زندگی به آن ها توجه شود، با اینحال، سعی کنید اگر از جمله افرادی هستید که حوصله یا وقتی برای انجام این کارهای و رسیدگی به پوست صورت خود را ندارند، حدّالامکان در ماه های منتهی به عروسی تان، به این بخش مهم بدن تان توجه ویژه ای داشته باشید. با استفاده از شوینده های متناسب با پوست و همچنین ماسک های طبیعی و شرکتی، پوستتان را تقویت کنید، تغذیۀ مناسب داشته باشید و از عوامل استرس زا دوری کنید.

مانیکور: منظور از مانیکور مراقبت و فرایندهایی است که جهت زیباسازی ناخن به کار گرفته می شوند. مطمئن شوید آرایشگاهی که برای انجام این کر برای زیباسازی ناخن های خود در روز عروسی انتخاب می کنید، به وسایل کاملاً استریل مجهز باشد، زیرا فرایند مانیکور به سهولت سبب انتقال عفونت می شود. تنها وسیلۀ مناسب جهت این کار استفاده از سوهان است، زیرا وسایل تیز و برنده امکان خون ریزی را بالا برده و از این طریق باعث منتقل شدن ویروس (از جمله ایدز) و عفونت های مختلف می گردد.

اپیلاسیون: اپیلاسیون عملی بسیار رایج در سالن زیبایی در تهران است،  که علاوه بر محسناتی که به دلیل از بین بردن موهای زائد و کمتر کردن موها دارد، ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشد. التهاب پوست پس از فرایند اپیلاسیون معمولاً امری عادی و رایج است، با این حال در صورتی که التهاب پوست برای مدت زمانی بیش از یک یا دو روز بر روی پوست شما باقی ماند، از این کار پرهیز کنید. از دیگر عوارضی که اپیلاسیون ممکن است به همراه داشته باشد می توان به کهیر، خون ریزی و کبودی،

ب یاد داشته باشید که اگر قصد انجام اپیلاسیون را دارید، از هیچ نوع کرم یا لوسیونی بر روی پوست استفاده نکنید زیرا مانع از کنده شدن موها می شود. در مقابل، شما می توانید با استفاده کردن از لوسیون های مناسب بلافاصله پس از اپیلاسیون، از رویش موهای زیر پوستی که در هنگام رویش موها ایجاد می شود، جلوگیری کنید. جهت جلوگیری از قرمز شدن و التهاب پوست نیز می توانید از روغن ماهی استفاده کنید.

تاتو: تزریق رنگدانه های مصنوعی و شیمیایی به زیر پوست در ناحیۀ ابرو، تاتو نام دارد. پیشنهاد می شود تا جای ممکن برای روز عروسی خود از این فرایند استفاده نکنید و ابروهای طبیعی خود را داشته باشید و در صورتی که به بیماری هموفیلی یا هپاتیت دچار ستید یا اینکه از جمله افرادی هستید که دچار حساسیت هستند، به هیچ وجه از این روش (تاتو کردن ابرو) استفاده نکنید.

برنزه کردن پوست: اگر تمایل دارید عروسی با پوست برنزه باشید، برنزه کردن پوست را حدّاقل بیش از 6 ماه قبل از مراسم عروسی خود انجام دهید و همواره این را به یاد داشته باشید که سولاریوم می تواند پیری پوست را سرعت بخشد و اشعه ای ناشی از آن به پوست آسیب رسانده و سبب ایجاد لکه یا خال بر روی پوست شوند. از این رو، پیشنهاد می شود به جای ستفاده از سولاریوم، از لوازم آرایش مخصوص برنزه کردن پوست استفاده کنید.