برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
اجاره سالن تولد و مهمانی

اجاره سالن تولد و مهمانی

جشن تولد

میزبان بودن برای یک جشن تولد و گرفتن تولد برای فرزند، همسر یا فردی که دوستش داریم در روحیّۀ فرد برگزار کنندۀ تولد نیز اثرات مثبت دارد. شما چطور چنین جشنی را برگزار می کنید؟ برای هر جشن تولدی داشتن یک برنامه ریزی مناسب، تهیۀ غذای مناسب، موسیقی و... لازم است. مکان جشن تولد نیز از ملزومات اولیه و اساسی در هر جشن تولدی به شما می رود؛ اینکه آیا تمایل دارید محل برگزاری جشن در منزل باشد، یا آنکه قصد دارید در محیطی غیر از خانه، مثلاً در یک سالن جشن تولد این جشن را برگزار کنید و با این کار تنوعی در روحیۀ خود و میزبانتان ایجاد کنید.

محل برگزاری جشن تولد

اگر فکر می کنید که خانه یا آپارتمان شما برای گرفتن یک جشن تولد دوستانه و یا مفصل کافی نیست، گزینه های متعددی برای انتخاب محلّ جشن تولد وجود دارد. شما می توانید از سالن تولد برای برگزاری جشن تولد خود استفاده کنید. بر خلاف گرفتن جشن تولد در خانه، یکی از مزایایی که برگزاری جشن در سالن تولد دارد این است که شما پس از پایان جشن دغدغه ای برای مرتب کردن محل ندارید. برای هزینه کم، اغلب می توانید در یک مرکز تفریحی اجتماعی یا پارک محلی رزرو کنید. از رستوران ها و کافی شاپ های فانتزی و شیک هم می توانید به عنوان سالن تولد استفاده کنید؛ حتی می توانید جشن تولد را در پارک هم برگزار کنید، اجارۀ سالن برای تولد و انتخاب محل برای برگزای جشن تولد بسته به سن و سال و شخصیت افراد متفاوت خواهد بود، بنابراین اگر قصد سورپرایز کردن طرف مقابل یا کودکتان را دارید و نمی خواهید در محیط خانه برایش جشن تولد بگیرید، انتخاب محلّ تولد یا سالن تولد را با توجه به روحیات او در نظر بگیرید. با استفاده از بانک اطّلاعات اجارۀ انواع سالن برای مراسم تولد و جشن ها می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

لیست مهمان ها و دعوت نامه ها

شما باید لیستی از مهمانان برای دعوت تهیه کنید، اگر قصد دارید برای کودکتان جشن تولد بگیرید برای دعوت مهمان ها باید با او مشورت کنید؛ برای این منظور شما می توانید دعوت نامه هایی را خریداری کنید یا خودتان آن را در خانه و مطابق با خلق و خوی فرزندتان درست کنید. به هر حال در هر دو مورد، شما می بایست علاوه بر اطلاعات واضح مانند مکان، زمان، تاریخ و دستورالعمل ها، جزئیات خاصی نظیر اینکه "والدین باید همراه کودکان" باشند یا نه را درج کنید. به جز مورد اخیر، بقیۀ موارد در هنگام دعوت جشن تولد بزرگ سالان نیز باید در نظر گرفته شود.

غذا

برای جشن تولدهای مختصر و کوتاه، کیک و بستنی و میوه کفایت می کند. به ویژه در مورد بچه ها و نوجوانان، کیک تولد به عنوان نقطۀ کانونی یک جشن تولد محسوب می شود.

در مورد جشن تولدهای مفصل تر، معمولاً غذا نیز در نظر گرفته می شود، پیتزا، الویه و فینگر فودها معمولاً غذاهای پر طرفداری هستند که در جشن های تولد سرو می شوند.

غذا را با توجه به جوّ جشن تولد انتخاب کنید، اگر در جوّی کودکانه جشن می گیرید غذاهایی که باب طبع کودکان است تهیه کنید. بدیهی است که در مورد جشن های دوستانه نوع غذا تغییر خواهد کرد. اگر جشن وتولد را در کنار اعضای خانواده برگزار می کنید، موقعیت و نیازهای افراد بزرگ تر مثل پدر بزرگ و مادر بزرگ را هم در نظر داشته باشید.