برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
اجاره سالن تولد و مهمانی در شمال تهران

اجاره سالن تولد و مهمانی در شمال تهران

 

امروزه اجاره سالن تولد و مهمانی در شمال تهران کاری است که بیش از پیش انجام می گیرد و در سورپرایز کردن افرادی که دوستشان داریم می تواند ایدۀ خوبی باشد. اگر قصد دارید جشن تولدی برای کودک خود برگزار کنید اما به دلایل مختلف نمی خواهید این جشن در محیط خانه برگزار شود، سری به بانک اطلاعات اجاره انواع سالن برای مراسم های تولد و جشن ها در شمال تهران بزنید. اجارۀ سالن برای تولد در شمال تهران یا اجارۀ سالن برای مهمانی ها و جشن ها در شمال تهران امروزه بسیار باب شده است و شما می توانید از این طریق مهمانی ها و جشن تولدهای خود و عزیزانتان را حداقل بدون داشتن دغدغه از نظر کوچک بودن فضای خانه یا جمع کردن و نظافت منزل پس از ریخت و پاش های مهمانی و تولد، برگزار کنید.

از کجا و چگونه باید شروع کرد؟

از طریق سایت های اینترنتی و بانک اطلاعات اجاره انواع سالن برای مراسم های تولد و جشن ها در شمال تهران، سالنی متناسب با تعداد مهمانان و سن افرادی که برای مهمانی یا جشن تولد دعوت خواهید کرد، انتخاب کنید. در این انتخاب بودجۀ خود را نیز در نظر بگیرید. این را هم در نظر بگیرید که آیا مهمانی یا جشن تواد شما همراه با شام است یا یک مهمانی و جشن تولد کوچک است که در آن از طریق پذیرایی با فینگر فودهای خوشمزه، مهمانی در یک بعدازظهر زیبا و شاد به پایان می رسد؟ از دیگر مواردی که در اجارۀ سالن برای مهمانی و جشن ها در شمال تهران بسیار مهم است، برخورد و نحوۀ مدیریت سالن و پرسنل آن است. شما سالن را اجارۀ می کنید تا از تمام دغدغه های برگزاری جشن یا مهمانی در منزل رهایی یابید! پس اگر برخود مدیریت و پرسنل و نحوۀ پذیرایی ان ها شایسته و بایسته نباشد، اجارۀ سالن برای تولد در شمال تهران به چه کار می آید!؟

لیست مهمان ها و دعوت نامه ها

کارت دعوت تولد

جشن تولدی که برای کودکان گرفته می شود، معمولاً با ریخت و پاش بیشتری همراه است. شما باید لیستی از مهمان برای کودک خود تهیه کنید، توجه داشته باشید که هنگامی که فرزند شما بیش از سه یا چهار سال دارد، باید با او برای این دعوت مشورت کنید. دعوت نامه ها می تواند خریداری شده یا خانگی باشد و باید متناسب با خلق و خوی  و روحیۀ کودکانی که دعوت می کنید باشند. علاوه بر اطلاعات واضح مانند زمان، تاریخ و دستورالعمل ها، جزئیات خاص نظیر "اینکه آیا تم یا لباس خاصی برای جشن تولد لازم است" یا "والدین باید همراه کودکان باشند یا نه"  را در دعوت نامه ذکر کنید.

دکوراسیون

دکوراسیون جشن تولد

هنگامی که سالن مورد نظر خود را برای برگزاری جشن تولد و مهمانی اجاره کردید، برای تنظیم صحنه و دکوراسیون خلاقیت به خرج دهید. بچه ها به طور طبیعی تخیلی هستند آنها با استفاده از ابزارهای خانگی ساده فضایی مانند یک پارک ملی را در ذهن خود تداعی می کنند. چادرهای رنگارنگ و کوچک کودکانه نصب کنید، در داخل چادرها چراغ قوه بگذارید و ببینید چطور با ذهن خلاق و کودکانۀ خود با آن ها سرگرم می شوند. در جشن تولد کودکان، محدودۀ سنی کودکان معمولاً بین 3 تا 10 سال است و از آن جا که کودکان در این سن پر جنب و جوش هستند به فضایی نیاز دارند که به لحاظ دکوراسیون و رنگ متناسب با محدودۀ سنی شان باشد. اگر در جشن تولد کودک تان، خردسالان 3 تا 5 سال را هم دعوت می کنید، پیشنهاد می شود که آن ها را مادرشان یا فردی که به او وابسته هستند دعوت کنید، زیرا کنترل خردسالان در این ردۀ سنی ممکن است از دست شما خارج باشد.