برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
اجاره سالن تولد و مهمانی در تهران

اجاره سالن تولد و مهمانی در تهران

اگر در فکر این هستید که یک جشن تولد مجلل و فوق العاده ای برای خودتان، فرزندتان و یا سورپرایز کردن همسرتان بگیرید به شما عزیزان اجاره سالن تولد و مهمانی در تهران را پیشنهاد می کنیم. اجاره سالن برای مهمانی و جشن ها در تهران بسیار رایج بوده و به راحتی و هزینه نسبتا مناسب می توانید برای یک شب اجاره کنید. قیمت هزینه ی این قبیل سالن ها به چند ویژگی بستگی دارد:

ویژگی های سالن تولد و مهمانی در تهران

. موقعیت مکانی سالن دور و پرت است و یا نزدیک و داخل شهر

. دارای میز ، صندلی و مبلمان می باشد و یا این که باید از تشریفات اجاره کرد

. سیستم نورپردازی و بلک لایت دارد یا خیر

. اتاق پرو و سرویس بهداشتی مناسب وجود دارد یا خیر

. سیستم تهویه مناسب ( کولر در فصول گرم و رادیاتور یا بخاری در فصول سرد)

اجاره سالن تولد و مهمانی در تهران

ویژگی های سالن تولد و مهمانی

 شیک و مجلل بودن نمای خارجی و طراحی داخلی سالن موارد فوق اگر به خوبی رعایت شده باشد می بایست هزینه ی زیادی را برای یک شب اجاره پرداخت کنید اما اگر هرکدام رعایت نشده باشد به نسبت قیمت پایین تر آمده و اگر هم هر کدام را بخواهید می توانید از بیرون تهیه بفرمایید. سالن های زیادی برای کرایه وجود دارند که بنا بر بودجه و سلیقه تان می توانید رزرو کنید. به طور مثال سالن های اجتماعات، خانه های ویلایی و دارای حیاط مجزا و افرادی هستند که ویلاهای خود را در اطراف تهران برای برگزاری جشن های نامزدی و تولد اجاره می دهند. هرچه تعداد مهمان هایتان کم باشد هزینه ها نیز پایین تر است و نیازی نیست سالن بسیار بزرگی را اجاره کنید. لازم به ذکر است که اگر سالنی کمی خارج از تهران بود ملزم به ارزان بودن آن نیست ، حتی در برخی شرایط با توجه به مجلل بودن فضای سالن و فوق العاده بودن فضای سبز بیرون به قدری با شکوه بوده که از سالن های اجتماعات داخل تهران نیز گران تر بوده است. اجاره سالن برای تولد در تهران می تواند تولد شما را به یک جشن خاص و به یاد ماندنی تبدیل کند و سال ها با دیدن عکس های تولتان لذت ببرید. ظرفیت این قبیل سالن ها که بیشتر برای جشن عقد، نامزدی و تولد کاربرد دارد از 100 تا 500 نفر است که با توجه به تعداد مهمان هایتان می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

سالن های اجتماعاتی که در مرکز شهر، هتل ها و مراکز  دولتی قرار دارد با محدودیت های بیشتری رو به رو است. به طور مثال مراسم مختلط نمی توانید در آن برگزار کنید، از موسیقی و دی جی غیر مجاز به هیچ عنوان نباید استفاده کرد، تا ساعت 12 بامداد بیشتر اجازه ی برگزاری مراسم شما را نمی دهند اما از طرفی می توانید با این سالن ها قرارداد ببندید و اطمینان کامل به نسبت امنیت جشنتان داشته باشید زیرا که این سالن های اجتماعات برای برگزاری مراسم های شما دارای مجوز می باشند و هیچ کسی نمی تواند مشکلی در جشن شما ایجاد کند. پس اگر به دنبال جشنی متفاوت و فوق العاده هستید پیشنهاد ما به شما اجاره ی یک شب از این سالن ها به جای خانه تان می باشد