برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
اجاره سالن تولد و مهمانی در غرب تهران

اجاره سالن تولد و مهمانی در غرب تهران

اگر تصمیم دارید جشن تولد و یا مهمانی خود را این بار کمی متفاوت تر برگزار کنید یکی از بهترین روش ها برای این کار اجاره سالن برای تولد در غرب تهران می باشد. سالن هایی که مخصوص برگزاری مراسم های شما هستند و با توجه به قیمت ها دارای امکانات مختلفی می باشند. این سالن ها برای سورپرایز کردن همسر، فرزند و دوستانتان بهترین گزینه می باشند. این سالن ها با توجه به امکاناتی که دارند از قیمت های متغیری برخوردار هستند. سالن هایی که دارای فضای داخلی مجلل، میز و صندلی و مبلمان مجلل، اتاق پرو مجزا، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم تهویه مناسب چه در فصول سرد و چه در فصول گرم، فضای سبز، نگهبان و دارای کارکنانی برای پذیرایی می باشند از قیمت بالاتری به نسبت دیگر سالن های جشن دارند. اجاره سالن تولد برای مهمانی و جشن ها در غرب تهران کاریست آسان زیرا که تعداد این سالن ها به قدری زیاد است که تنها با انتخاب یکی از آن ها می توانید شبی فراموش نشدنی را برای خودتان و مهمانانتان رقم بزنید.

خودتان سالن را تزیین کنید

سالن هایی وجود دارند که هیچ گونه وسایلی مانند میز و صندلی و ... ندارند و شما می بایست از تشریفات این وسایل را تهیه بفرمایید که البته زحمت زیادی هم دارد و هزینه ای شاید کمی بیشتر باید پرداخت کنید اما برای افراد سخت پسند که می خواهند تم خاصی را در شب جشن اجرا کنند بهترین گزینه همین سالن های خالی می باشند تا هر مدل با هر گل آرایی و طراحی که می خواهید دیزاین کنید.

سالن تولد در غرب تهران

انواع سالن برای جشن ها

دو نوع سالن برای برگزاری جشن های شما وجود دارد:

1- سالن هایی که داخل تهران بوده و با نام سالن اجتماعات معروف هستند. سالن های اجتماعات عموما در برج ها، ساختمان های بلند و هتل ها قرار دارند که با محدودیت هایی نیز برخوردارند. به طور مثال محدودیت در زمان، تا ساعت 12 بیشتر نمی توانید در این سالن ها به جشن و پایکوبی بپردازید ، در سالن های دولتی نباید از موزیک های غیر مجاز یا دی جی استفاده کنید.

2- سالن هایی که در اطراف تهران هستند و اکثرا دارای مالکیت شخصی می باشند و ویلا و باغ خود را برای برگزاری مراسم های شما اجاره می دهند که طبق قراری که با صاحب خانه می گذارید می توانید از هر ساعتی که می خواهید در این سالن های شخصی تنها با پرداخت اجاره باشید.

پس از اجاره سالن تولد و مهمانی در غرب تهران می بایست به فکر تزیین، غذا و موسیقی باشید.

غذا: عموما برای جشن های تولد و مهمانی ها از فینگرفودهای خوشمزه ، ژله، انواع نوشیدنی های سرد و گرم، کوکتل های میوه ای، میوه ی فصل، بستنی، لازانیا، الویه، کشک و بادمجان، مرغ سوخاری، خوراک بندری، سالاد و ... استفاده می کنند که بسیار هم از این سبک غذاها استقبال می شود.

موسیقی: شما عزیزان می توانید تنها با یک فلش و یا سی دی به همراه دستگاه پخش شور و هیجان مهمانیتان را افزایش دهید و یا این که با دعوت کردن یک بند موسیقی و دی جی هیجان مهمانی خود را چند برابر کنید. پس موسیقی در مراسم تولد شما نقش بسیار مهمی دارد که در انتخاب آن باید کمی سلیقه به خرج داد تا بتوانید شبی به یاد ماندنی را برای خود و مهمان هایتان رقم بزنید.

تزیین فضای داخل: برای این کار بهتر است از بادکنک های هلیومی، بادکنک هایی با نور های ال ای دی ، کاغذهای رنگی  و یا با دادن تم مشخص از نظر رنگ و شکل در فضا و لباس مهمان ها به زیبایی اطراف بیفزایید.