مزایا و معایب اجاره ماشین عروس

مزایا و معایب اجاره ماشین عروس

همه ی عروس و دامادها برای این که یک جشن عروسی فوق العاده و به یاد ماندنی را برای خود و مهمان هایشان رقم بزنند در تلاش برای محیا کردن بهترین تشریفات مجالس، انتخاب مناسب سالن زیبایی، عکاس و فیلمبردار و البته تزیین و کرایه ماشین عروس هستند. در این بخش می خواهیم تخصصا در مورد مزایا و معایب اجاره ماشین عروس برای شما صحبت کنیم.

به طور کلی اجاره ماشین عروس 3 دهه ای می باشد که جزء یکی از لزومات مراسم عروسی به شمار می رود و هر کسی با توجه به بودجه ای که دارد ماشین لوکس و شیکی کرایه می کند. اما آیا لازم است برای یک شب هزینه زیادی را بابت اجاره ماشین عروس پرداخت کنید ؟ یا این که تنها یک شب جشن عروسی دارید و باید بهترین ها را فراهم کنید ؟ برای پاسخ به این پرسش ها و مزایا و معایب اجاره ماشین عروس با ما همراه شوید.

مزایا اجاره ماشین عروس

اگر جزء آن افرادی هستید که می خواهید برای مهم ترین و فراموش نشدنی ترین شب زندگیتان بهترین ها برای شما باشد و هزینه های جانبی اهمیتی برایتان ندارد و تنها به فکر خاص ترین ها در جشن عروسی خود هستید بهتون پیشنهاد اجاره ماشین عروس لوکس و مدل بالا را می دهیم. امروزه با توجه به درخواست ها و نیاز مردم جامعه موسسات کرایه خودرو عروس با راننده و بدون راننده زیاد شده است که با انتخاب یکی از آن ها می توانید ماشین مورد علاقه تان را اجاره کنید.

اما توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر ماشین گران قیمت و لوکسی کرایه کردید از راننده نیز استفاده کنید تا با خیالی آسوده تنها به فکر جشن خود باشید و مسئولیتی در قبال تصادف و خرابی ماشین نداشته باشید. تصور کنید در شب عروسیتان به اندازه کافی استرس دارید پس با همین کارهای کوچک به استرس هایتان افزایش ندهید.

معایب اجاره ماشین عروس

با توجه به این که از یک ماه قبل از مراسم عروسیتان حجم فشرده ای از کارها بر روی دوستان است و بابت خوب برگزار شدن جشن استرس های زیادی را متحمل می شوید می توانید به جای اجاره ماشین عروس از خودرو خود یا پدرتان استفاده کنید، با این کار هم در هزینه ها صرف جویی کرده اید و هم بدون استرس خودروی خود را می رانید. قطعا قلق ماشین خود را بلدید و به راحتی و خیالی آسوده در آن روز به کارهایتان می رسید البته که مسیر آرایشگاه داماد به آرایشگاه عروس تا آتلیه عروس و تالار کم نیست و چه بهتر که این رفت و آمدها با ماشین خودتان انجام بگیرد.

بهتر است بدانید مسئولیت کوچک ترین خطی که بر روی ماشین عروس بیفتد با شماست و باید هرچقدر که دفتر اجاره ماشین تعیین می کند خسارت پرداخت کنید. برای اجاره ماشین هم نیاز به چک و یا سفته است که هر کسی نمی تواند از پس این کار برآید.

کلام آخر

ما سعی کردیم در این مقاله واضح و رو راست در مورد مزایا و معایب اجاره ماشین عروس اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم، حال تصمیم با شماست.