با وسایل ساده دکوراسیون پاییزی را به خانه تان بیاورید

با وسایل ساده دکوراسیون پاییزی را به خانه تان بیاورید

با نزدیک شدن به پاییز، فصلی مملو از رنگ های گرم مانند زرد، نارنجی و قرمز شاید بسیاری از شما بخواهید تغییرات مختصری به منزلتان دهید و حال و هوای فضای داخلی خانه تان را با یکی از بهترین فصل های سال ست کنید. شما می توانید با وسایل ساده دکوراسیون پاییزی را به خانه تان بیاورید و یا اگر مراسم عروسیتان در فصل پاییز بود بر روی کارت عروسی از برگ های خشک پاییزی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید:

خلاقیت در منزل با وسایل ساده

برای این که بتوانید با تغییر دادن دکوراسیون در خانه تان حال و هوایی جدید برای خودتان و اعضای خانواده تان ایجاد کنید حتما نباید از وسایل گران قیمت استفاده کنید و یا لوازم جدید خریداری کنید بلکه می توانید با وسایل ساده دکوراسیون پاییزی را به خانه تان بیاورید و با کمی خلاقیت منزلی شیک و زیبا داشته باشید.

هر فصل رنگ و المان های مخصوص به خود را دارد که با پر رنگ کردن برخی از آن ها در خانه و یا تلفیق کردن رنگ ها و وسایل خانه می توانید خانه تان را با ویژگی های همان فصل تطبیق دهید که باعث تحسین دوستان و آشنایانتان از این همه خلاقیت می شوید.

دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی منزل

برای این که با وسایل ساده دکوراسیون پاییزی را به خانه تان بیاورید تنها کافیست از رنگ های گرم مانند نارنجی، زرد، قهوه ای روشن و قرمز همانند رنگ برگ های درختان در فصل پاییز استفاده کنید. به طور مثال می توانید یکی از گلدان های ساده تان را با گواش و یا رنگ های اسپریی رنگ آمیزی کنید و از گل هایی با رنگ نارنجی و زرد برای تزیین آن استفاه کنید.

از رومیزی های با رنگ قرمز و زرد و نارنجی استفاده کنید.

از شمع ها و جاشمعی های شیشه ای که قشنگ رنگ مورد نظر را انعکاس می دهند استفاده کنید.

دکوراسیون پاییزی خانه و آشپزخانه

برای تزیین خانه و آشپزخانه به سبک پاییزی می توانید تنها با کمی خلاقیت بهترین ها را ابداع کنید. به طور مثال بدون هزینه کردن برای خرید گل از گل فروشی می توانید در کوچه ها قدم بزنید و تعدادی برگ سالم به رنگ دلخواه نارنجی، زرد و یا قرمز جمع آوری کنید سپس آن ها را با نظمی خاص و باب سلیقتان بر روی مقوایی سفت بچسبانید و آن را قاب گرفته بر روی دیوار بچسبانید، همچنین می توانید درون یک قاب عکس قرار دهید و به صورت تزیینی بر روی کانتر قرار دهید.

می توانید تعدادی برگ را با نخ و سوزن به هم وصل کرده و از در آشپزخانه آویزان کنید. و در آخر هم از برگ های مصنوعی که پشت آن ها دارای آهنذبا هستند بر روی یخچال در آشپزخانه بچسبانید.

دکوراسیون پاییزی آشپزخانه

دکوراسیون پاییزی اتاق خواب

اولین کاری که برای تزیین دکوراسیون پاییزه می توانید در اتاق خوابتان انجام دهید تغییر رنگ چراغ خواب به نارنجی است. رنگ نارنجی به عنوان چراغ خواب بسیار ملایم و مناسب است و چشمتان را نیز اذیت نمی کند. اگر عروسک، ماشین، کتاب و یا لوازم تزیینی مناسب با رنگ های پاییزی دارید بهتر است آن ها را برای جلوه بیشتر از درون کمد و نقاط کور اتاقتان بیرون کشیده و در معرض دید قرار دهید، به این ترتیب می توانید اتاق خوابتان را نیز پاییزی و پر از انرژی های مثبت کنید.

دکوراسیون پاییزی اتاق خواب

از تابلوهای نقاشی و عکس های منظره ای که فصل پاییز را به همراه درختانی نیمه عریان  و برگ های خشک که پایین آن ها ریخته نیز می توانید استفاده کنید. تغییر رنگ رو تختی و رو بالشی ها به نارنجی و قهوه ای نیز از ایده های خوب برای پاییزی کردن دکوراسیون می باشد.