کرایه ماشین عروس با راننده یا بدون راننده؛ کدامیک را انتخاب کنیم

کرایه ماشین عروس با راننده یا بدون راننده؛ کدامیک را انتخاب کنیم

موارد زیادی جهت اجاره ماشین عروس باید در نظر گرفته شود که در مقاله «برای انتخاب ماشین عروس چه فاکتورهایی را در نظر بگیریم» شرح داده شد. از میان همه مواردی که ذکر شد، راننده ماشین عروس نیز وجود دارد. زمانی که شما به منظور کرایه ماشین عروس با شرکت های اجاره خودرو تماس می گیرید، بعد از تعیین اتومبیل مورد نظر برای روز عروسی و ماشین عروس، یکی از سؤالاتی که همواره ممکن است از شما پرسیده شود این است: اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده؟

اما آیا به این فکر کرده اید که ماشین عروس را با راننده کرایه کنید یا بدون راننده؟ در این مقاله به این سؤال متداول پاسخ می دهیم که کدامیک بهتر است، کرایه ماشین عروس با راننده یا بدون راننده!

در چه مواردی ماشین عروسرا با راننده کرایه کنیم؟

کرایه ماشین عروس با راننده

1- اگر قصد کرایه یک ماشین عروسی سنتی و یا کرایه ماشین عروسی کلاسیک را دارید، آن را با راننده کرایه کنید. این ماشین ها به دلیل قدیمی بودن ممکن است با نقص فنی مواجه شوند و به دلیل اینکه وسایل فنی ماشین در مکانیکی های امروزی یافت نمی شود و از طرف دیگر مکانیک ها ممکن است با ساختار چنین اتومبیل های قدیمی آشنایی کافی نداشته باشند، پیشنهاد می شود آن ها را با راننده کرایه کنید زیرا رانندگان چنین اتومبیل هایی آشنایی کافی با فوت و فن اتومبیل خود دارند.

کرایه ماشین های قدیمی با راننده

2- اگر قرار است مسیرهای طولانی را در روز عروسی طی کنید و احتمال خستگی به دلیل طولانی بودن راه و یا شلوغی و بد مسیر بودن جاده وجود دارد، پیشنهاد می شود ماشین عروس را با راننده کرایه کنید.

3- در صورتی که مشغله زیادی در روز عروسی خواهید داشت و این باعث خستگی و از بین رفتن انرژی شما خواهد شد، از گزینه کرایه ماشین عروس با راننده استفاده کنید.

در چه مواردی ماشین عروسی خود را بدون راننده کرایه کنیم؟کرایه ماشین عروس بدون راننده

  1. اگر عاشق رانندگی هستید و این کار شما را هرگز خسته نمی کند (حتی در مورد مسیرهای طولانی و/ یا شلوغ) ماشین عروس بدون راننده کرایه کنید.
  2. اگر خواهان این هستید که در بهترین روز زندگی تان از شنیدن صدای بلند موزیک های مورد علاقه خود و همسرتان لذت ببرید و لحظات شادی را با هم داشته باشید، ماشین عروس بدون راننده کرایه کنید.
  3. اگر تمایل ندارید فرد دیگر در روز عروسی در ماشین عروس تان باشد، ماشین عروس را بدون راننده کرایه کنید.

علاوه بر همه مواردی که گفته شد، شما می توانید از شرکت کرایه ماشین مورد نظرتان، در خواست کنید تا راننده را به صورت نیمه وقت در اختیار شما قرار دهد و کرایه ماشین عروس با راننده به صورت نیمه وقت باشد؛ به این صورت که راننده از صبح تا بعد از ظهر، یعنی در زمان هایی که شما می خواهید به دنبال عروس خود در آرایشگاه عروس بروید، زمانی که می خواهید مسیر آرایشگاه تا آتلیه عکاسی و پس از آن مسیر آتلیه تا باغ برای فیلم برداری عروسی تان را طی کنید راننده با شما باشد و بعد از آن دیگر نه (به دلیل اینکه همه این ها ممکن است تا عصر به طول بیانجامد و سبب خستگی شما گردد و این خستگی بر چهره شما تأثیر گذار باشد).