چه ماشینی را برای روز عروسی خود کرایه کنیم

چه ماشینی را برای روز عروسی خود کرایه کنیم

در سال های نه چندان دور در ایران، ماشین عروسی عروس و دامادها به صورت یک اتومبیل شخصی بود که مورد تزئین قرار می گرفت و یا اینکه آن را از اقوام و دوست و آشنا قرض می گرفتند و پس از موعد عروسی آن را باز می گرداندند. در زمان حاضر اما وضعیت کاملاً تغییر کرده است؛ کرایه ماشین عروس و انتخاب یک ماشین دلخواه  برای روز عروسی امروزه دیگر کار مشکلی نیست. با وجود شرکت های کرایه ماشین شما می توانید انواع و اقسام اتومبیل های مناسب برای عروسی را ببینید و یکی را به دلخواه انتخاب کنید. اگر برای نخستین بار است که قصد کرایه ماشین دارید، ما در این مقاله راهنمایی هایی در این زمینه به شما ارائه می دهیم به این امید که در این زمینه کمکی به شما کرده باشیم.

طبقه بندی ماشین ها به لحاظ قدمت یا سال تولید

 اتومبیل های وینتیج (VINTAGE)

اتومبیل وینتیج (vintage car)

اتومبیل های وینتیج در واقع ماشین های تولید شده از سال 1919 تا 1930 میلادی است.

اتومبیل های کلاسیک

اتومبیل های کلاسیک از سال های 1940 تا 1970 ساخته شده اند. اتومبیل های کلاسیک امروزه دیگر تولید نمی شوند. با این حال، برندهای تجاری و مدل های بسیار محبوب اتومبیلهای کلاسیک سبب می شود تا این ماشین ها هنوز هم طرفداران خود را داشته باشند و به عنوان ماشین عروسی انتخاب شوند.

اتومبیل های مدرن – کلاسیک

اتومبیل های مدرن - کلاسیک به عنوان خودروهای "نمادین" در نظر گرفته می شوند. این اتومبیل های کلاسیک بسیار بزرگ هستند. بنابران اگر به دنبال یک اتومبیل جادار برای روز عروسی خود هستید و به اتومبیل های مدرن – کلاسیک نیز علاقه مند هستید، می توانید این تیپ ماشین ها را به عنوان ماشین عروس در روز عروسی خود کرایه کنید. ماشین های مدرن – کلاسیک می توانند انتخاب خوبی برای عروس هایی که لباس عروس پر حجم یا پر چین دارند باشند. جگوار XK8R، استون مارتین DB9 و فراری انزو (Enzo ) نمونه هایی از اتومبیل های مدرن - کلاسیک هستند.

اتومبیل های مدرن

اتومبیل های مدرن به مدل های لوکس خودرو مانند مرسدس بنز، فراری، BMW و لیموزین اشاره دارد.

پیشنهادات

با وجود تنوع زیاد، انتخاب ماشین برای عروسی در شرکت های اجاره خودرو یا تشریفات عروسی ممکن است گاهی دشوار به نظر برسد. ما در اینجا گزینه هایی از ماشین هایی که مناسب مراسم عروسی هستند را با توجه به نوع عروسی پیشنهاد کرده ایم؛ بقیه موارد دیگر به سلیقه شما بر می گردد.

برای عروسی های سنتی:  Rolls Royce Phantom، Rolls Royce Seraph، Bentley.

رولز رویس فانتوم، ماشین عروس سنتی

 

برای عروسی های کلاسیک: رولز رویس نقره ای Silver Dawn، رولز رویس Wraith، Bramwith و Buick Riviera

اتومبیل کلاسیک رولز رویس سیلور Down

ولکس واگن، ماشین عروسی کلاسیک

 

برای عروسی های مدرن:  فراری، لامبورگینی، بوگاتی، جگوار، BMW، آئودی، مرسدس بنز، SUV های super cars و convertibles

مرسدس بنز، اتومبیل مدرن

 

BMW مدرن

 

suv سوپر، اتومبیل مدرن