چیدمان درست و اصولی خانه عروس

چیدمان درست و اصولی خانه عروس

برای این که یک خانه ی زیبا در عین حال پر از انرژی مثبت داشته باشید تا در طول روز از آن خسته نشوید بهتر است یکسری اصول دکوراسیون و چیدمان را رعایت فرمایید. به علم طراحی و چیدمان دکوراسیون فنگشویی نامیده می شود. در علم فنگشویی هر وسیله ای در خانه جای مشخصی دارد و با توجه به ابعاد و وسیله های خانه چیده می شود که اگر غیر از این صورت چیده شود هم نمای خانه را زشت می کند و هم انرژی منفی به فضا منتقل می کند.

به خانه تان زندگی ببخشید

جالب است بدانید در فلسفه فنگ شوئی گیاهان مختلف نماد انرژی های مختلفی هستند. بسته به این که می خواهید چه انرژی وارد خانه و فضای خود کنید می توانید گیاه متناسب با آن را انتخاب نمایید. این یک تغییر دکوراسیون ساده، ارزان و جذاب است. حتما نباید برای تغییر و یا چیدمان منزل از وسایل گران خریداری کنید و یا هزینه ی زیادی را به شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون پرداخت کنید. گل بیدمشک، گل داوودی و شمعدانی از نمونه گل های تزیینی داخل منزل است که به راحتی می توانید از گاخانه ها تهیه فرمایید.

استفاده از مرکبات در دکوراسیون خانه

در علم فنگ شویی نارنگی و پرتقال نماد فراوانی شادی در زندگی به شمار می رود. سعی کنید یک ظرف پر از این میوه ها یا کلا مرکبات در اتاق نشیمن، آشپزخانه و یا هر جایی که در دید باشد قرار دهید. مرکبات با رنگ های تند و شادی که دارند می توانند رنگ و روح تازه ای به دکوراسیون خانه تان ببخشند. بدین شکل هم فضا را پر کرده اید و هم انرژی فراوانی وارد خانه خود می کنید. در واقع اگر می خواهید منزل نو عروس بیش از پیش زیبا و سرزنده جلوه کند می توانید از همین موارد ساده برای چیدمان درست و اصولی خانه عروس استفاده کنید.

ارزان تغییر دهید!

این که بخواهید خانه ای پر از انرژی مثبت داشته باشید و همیشه عشق و محبت در آن جاری باشد می توانید تنها کمی سلیقه به خرج دهید و با کم ترین بودجه بهترین و زیبا ترین چیدمان درست و اصولی خانه عروس را داشته باشید. برای این کار بهتر است برای هر قسمت خانه یک رنگی مخصوص در نظر بگیرید به طور مثال وسایل آشپزخانه را یاسی و بنفش خریداری کنید، وسایل داخل پذیرایی را که شامل مبلمان، میز، تابلو و ... را سفید و طوسی بخرد، اتاق خواب را با وسایل رنگ چوب تزیین کنید. در واقع برای هر بخشی یک رنگ خاص با تغییر تناژ در نظر بگیرید.