انواع برس های آرایشی

انواع برس های آرایشی

هنوز هم هستند افرادی که برای آرایش صورتشان از انواع برس های آرایشی استفاده نمی کنند و اعتقادی به معجزه این پدهای آرایشی در صورت خود ندارند، اما باید بدانید اگر می خواهید آرایشی حرفه ای و یک دست در منزل داشته باشید می بایست از این برس های آرایشی که امروزه از انواع گوناگونی نیز ساخته شده اند استفاده کنید.

سال هاست در سالن های زیبایی برای جز به جز میکاپ از برس های مخصوص استفاده می کنند به طور مثال برس کرم پودر با برس سایه و رژگونه در اندازه و شکل موهای برس متفاوت است و تشخیص کاربرد هر کدام به عهده ی میکاپ آرتیست در آرایشگاه زنانه می باشد. اگر می خواهید در خانه آرایشی زیبا، بدون نقص و ماندگاری بالا داشته باشید بهتر است در مورد کاربرد هر کدام از این برس ها اطلاعات کافی داشته باشید:

ست برس های مسواکی

یکی از پر طرفدار ترین انواع برس های آرایشی که امروزه بسیار رو بورس است، برس های مسواکی می باشد. این برس ها شامل پک های 5 تایی، 10 تایی و 15 تایی می باشند که در برخی از مغازه های لولزم آرایش به صورت تک تک نیز به فروش می رسد. این برس ها به راحتی تمامی کرم پودر روی صورت را پخش می کند و با توجه به جنس موهای برس باعث ماندگاری بالای زیرساز آرایش شما می شود.

برس های مسواکی در سایزهای بزگ برای کرم، زیرساز و پنکک استفاده می شود. سایز متوسط آن برای زدن رزگونه کاربرد دارد و سایزهای کوچک برای سایه و کشیدن خط ابرو و متقارن کردن آن استفاده می شود. شما می توانید برای میکاپ در خانه تنها تعداد ضروری آن را تهیه بفرمایید ولی آرایشگاه های زنانه با توجه به حرفه ای بودن آرایش هایشان و کانتورینگ و گریم می بایست پکیج کاملی از این برس ها را داشته باشند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهند.

برس مسواکی

پدهای ژلاتینی

یکی از مهم ترین ویژگی های این پدهای سیلیکونی و پلاستیکی در این است که دیگر کرم پودر شما را در خود جذب نمی کنند و به راحتی قابل شت و شو می باشند. با این که این پدها مانند دیگر برس های آرایشی و تخم مرغی طرفداران زیادی به خود جلب نکرد اما نمی توان گفت پدهای ژلاتینی کاربرد خوبی ندارند و یا کرم پودر را به خوبی پخش نمی کنند!

با توجه به این که جنس این پدها پلاستیکی و ژلاتینی است بسیار طول عمر بالایی دارند و سال ها می توانید از آن برای کم پودر و زیرساز پوست استفاده کد اما نمی توانید با آن برای سایه زدن و پنکک استفاده کنید.

برس های بادبزنی

بیشتر برس های بادبزنی برای آرایش گونه به کار می رود ، به این صورت که برس بادبزنی را به رژگونه آغشته می کنید و تنها با یک بار کشیدن روی گونه تمام قسمت های مورد نظر آرایش می شود. یکی دیگر از کاربردهای این برس های بادبزنی برای استفاده از هایلایترها در قسمت بالای گونه و زیر چشم می باشد.

برس مخصوص کرم پودر و پنکک

اگر استفاده از پنکک و کرم پودر به عنوان موارد اصلی در کیف لوازم آرایشتان می باشد بهتر است برای درگیر نکردن دستتان با کرم و بهداشتی بودن و دوام بیشتر زیرساز از برس مخصوص کرم پودر و پنکک استفاده کنید تا هرچه بهتر و زیبا تر میکاپی حرفه ای مانند سالن های زیبایی داشته باشید.