نحوه گل آرایی میزها در باغ تالار

نحوه گل آرایی میزها در باغ تالار

بهتر است بدانید برای داشتن جشن عروسی به یاد ماندنی و فوق العاده رعایت کردن کوچک ترین نکات در برگزاری مراسم اهمیت دارد. به طور مثال نحوه گل آرایی میزها در باغ تالار، شاید در ابتدا از آن ساده بگذرید و با خود بگویید کارهای مهم تری به نسبت این موارد جزئی دارید اما این طور نیست، اگر می خواهید باغ عروسی و یا تالاری که اجاره کرده اید در چشم مدعوین با شکوه و زیبا باشد و در بدو ورود نظر مهمان ها را به خود جلب کند بهتر است از گل آرایی مناسب مخصوص میزهای پذیرایی استفاده کنید.

جالب است بدانید به طور کلی گل آرایی در تالار عروسی چه در فضای داخلی و چه در فضای خارجی، چشم انداز را زیباتر می کند و عطر مطبوعی در فضا ایجاد می کند. حال انتخاب گل های  روی میز در باغ تالار با توجه به فصول مختلف بستگی به سلیقه شما دارد، اما بهتر است از گل هایی با رنگ روشن مانند سفید، صورتی، آبی آسمانی و ... استفاده کنید.

لازم به ذکر است که گل های روی میز نباید بیش از حد بزرگ و حجیم باشد زیرا مهمان ها نمی توانند به راحتی از خود پذیرایی کنند و در هنگام صرف شام ممکن است جایی برای قرار دادن تعدادی بشقاب نباشد.

به طور کلی استفاده از گل برای تزیین باغ تالار از معدود مواردی است که می توانید با توجه به بودجه ای که دارید در آن زیاده روی کنید زیرا هرچه میزان گل آرایی در فضای داخلی و خارجی سالن بیشتر باشد، زیبایی و مجلل بودن آن را چندین برابر می کند.

انواع گل آرایی بر روی میز

نحوه گل آرایی میزها در باغ تالاربه دو صورت است:

رایج ترین نوع گل آرایی میز پذیرایی در سالن های عروسی و باغ تالار ها به این صورت است که سبدی از گل های رنگارنگ درست در مرکز میز قرار می گیرد و به دور آن ها بشقاب، لیوان، کارد، چنگال، دستمال، شیرینی و نوشیدنی چیده می شود.

در مدل دوم تنها تعداد اندکی گل بر روی دستمال های پارچه ای قرار داده می شود که با باز کردن دستمال گل ها هم از آن جدا شده و وی میز قرار می گیرد؛ حتی می توانید برای یادگاری از جشن عروسی عزیزانتان این گل ها را به خانه ببرید و درون ظرفی خشک کنید.

انتخاب گل مناسب

با توجه به بودجه ای که دارید می توانید از گل های ساده و ارزان که از بازار گل در نقاط مختلف تهران مانند ستاری، پیروزی و ... تهیه می شود، استفاده کنید و یا اگر می خواهید مخارج مراسم عروسی و تشریفات مجالس را تا حد زیادی کاهش دهید می توانید از گل های مصنوعی استفاده کنید. اما جلوه ی گل آرایی با گل های طبیعی چیز دیگریست!