انتخاب لباس برای شما آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید

انتخاب لباس برای شما آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید

این واقعیت معمولا در همه جا دیده می شود و شناخته شده است که افراد کوتاه می خواهند قد بلند باشند و افراد قد بلند گاهی ترجیح می دهند که ای کاش کمی کوتاه بودند و قد به این بلندی نداشتند. اما حقیقت این است که اگر کوتاه یا بلند باشید دیگر نمی توانید قد خود را تغییر دهید و تنها راه حلی که برای خوش تیپ دیده شدن شما با هر قدی وجود دارد، انتخاب و خرید لباس مناسب با توجه به قدتان است. با هر قد و قامتی که باشید، انتخاب لباس برای شما آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. در این مقاله در رابطه با انتخاب لباس برای اقایان با توجه به سه گروه قدی (کوتاه قد، متوسط قد و بلند قد) صحبت شده است.

انتخاب لباس برای مردان کوتاه قد

انتخاب لباس برای مردان کوتاه قد

آنچه که در انتخاب لباس برای مردان کوتاه قد مهم است، این است که آن ها را کمی بلند جلوه دهد و از کوتاه دیده شدن شان بکاهد. در رابطه با انتخاب شلوار برای مردان کوتاه قد، چه شلوار جین و چه شلوار پارچه ای، انچه که بسیار مهم می باشد این است که شلوار را متناسب با اندازه و سایزشان انتخاب و خریداری کنند زیرا شلوار گشاد باعث می شود قدشان کوتاه تر دیده شود. اگر جزء مردان کوتاه قدی هستید که پاهایشان نسبت به اندام بالایی شان کوتاه تر است، شلوارهایی را که در کمرتان قرار دارند یا به اصطلاح شلوارهای فاق کوتاه را انتخاب کنید.

شلوار برای مردانی که قد کوتاه تری دارند

بلوز یا تیشرت:  بلوز یا تیشرت های با یقه  V شکل یا یقه هفت، بهترین گزینه برای شما نیستند، زیرا توجه ها را به چهره شما متمرکز می کند. یقه مناسب برای مردان کوتاه قد، یقه های تنگ مثل یقه اسکی و یقه های سه سانتی است. هنگامیکه به دنبال کت های کوتاه می گردید، کت هایی را خریداری کنید که به پایین کمر شما نزدیک می شوند.

انتخاب یقه مناسب برای پیراهن مردان قد کوتاه

کمربند: توصیه می شود که مردان کوتاه قد از کمربندهای ساده استفاده کنند. همچنین از استفاده از کمربندهای پهن اجتناب کنند.

 

انتخاب لباس برای مردان با قد متوسط

انتخاب لباس برای مردان با قد متوسط

مردانی که قد متوسط دارند، وضعیت بهتری در مقایسه با مردان کوتاه قد هستند و دست آنها تقریباً برای انتخاب هر لباسی باز است و آزادی عمل بیشتری برای انتخاب لباس دارند بنابراین، از الگوهای رنگی مختلف  یا پارچه های غیر معمول نترسید. برای مردان متوسط قد، پیراهن و یا بلوز  وتیشرت های جذب یا لباس هایی که فیت تن ان ها است مناسب است، به شرط اینکه چاق نباشند! همچنین پوشیدن جلیقه برای مردان با قد متوسط پیشنهاد می شود به شرط اینکه ان را با یک پیراهن یا تیشرت مناسب ست کنند.

کت: کت ها همچنین یکی دیگر از گزینه های مناسب برای مردان با قد متوسط است. استفاده از کت تک و ست کردن ان با یک شلوار مناسب می تواند در خوش تیپ تر شدن شما بسیار مؤثر باشد.

 

انتخاب لباس برای مردان بلند قد

شلوار برای مردان بلند قد

دنیای مد و فشن به دنبال مردان بلند قد، بخصوص مردان بلند قدی که استیل بدنی مناسبی نیز دارند است. دمردان و پسران جوان بلند قد و به ویژه آن هایی که کمی هم لاغر هستند باید لباس هایی را انتخاب کنند که در بدنشان آویزان نباشد. مردان بلد قد در انتخاب شلوارهای پارچه ای، باید شلواهایی را انتخاب و خریداری کنند که بلند است و زمانی که آن را می پوشند، کمی کفش شان را پوشش دهد و روی ان را بپوشاند. این در خوش تیپ تر دیده شدن شان تأثیر گذار است.