برای انتخاب ماشین عروس چه فاکتورهایی را در نظر بگیریم

برای انتخاب ماشین عروس چه فاکتورهایی را در نظر بگیریم

جهت کرایه ماشین عروس در روز عروسی باید مواردی را در نظر گرفت؛ اگر نخستین بار است که قصد کرایه اتومبیل دارید و در این زمینه تجربه چندانی ندارید، در اینجا به طور کلی تمامی موارد لازم که جهت کرایه ماشین عروس باید مد نظر قرار دهید را برای شما ارائه کرده ایم. 

بودجه

از اولین مواردی که باید در زمان اجاره ماشین عروس در نظر بگیرید، بودجه است. هزینه یا قیمت اجاره ماشین عروس به عواملی مانند نام یا برند تجاری، مدل ماشین و اندازۀ آن بستگی دارد. تایم یا زمانی که ماشین در دست شما قرار خواهد گرفت نیز بر هزینه ای که باید برای اجاره ماشین عروس متقبل شوید تأثیر گذار است. هر قدر بر تعداد روزها یا ساعت ها افزوده شود، بر هزینه اجاره ماشین عروس نیز افزوده خواهد شد.

 راحتی

عروس هایی که لباس های بزرگ را ترجیح می دهند نیاز به یک ماشین عروس بزرگ دارند. پس برای راحتی عروس تان به یک ماشین عروس جادار فکر کنید و در صدد تهیه آن باشید. همچنین، به تایم و یا طولانی و کوتاه بودن مسیر هم فکر کنید و آن را نیز در نظر بگیرید. در شرایط خاصی برخی از عروس و داماد ها مجبور به پیمودن مسیرهای طولانی در روز عروسی خود هستند و ناگزیر باید شرایط موجود را تحمل کنند (مانند سرما یا گرمای هوا یا نامساعد بودن شرایط جوی)؛ پس راحتی و ایمنی خودرو را مد نظر قرار دهید.

کیفیت ماشین عروس

 کیفیت همواره باید در اولویت یک انتخاب خوب قرار داشته باشد. سلامتی ماشین عروس به لحاظ فنی و همچنین آراستگی ظاهری آن از جمله زیر مجموعه های کیفیت است.

تخصص و اعتبار شرکت اجاره خودرو

از شرکت های معتبر که در زمینه اجارۀ خودرو تجربیات لازمه را دارند اتومبیل کرایه کنید. با انتخاب یک شرکت کرایه ماشین خوب، شما دیگر دغدغه ای برای گل زدن و تزئین ماشین عروسی تان را نخواهید داشت و می توانید ماشین عروسی را به صورت آماده و تزئین شده دریافت و کرایه کنید.

 راننده

بسته به خواست شما، شرکت های کرایه ماشین می توانند اتومبیل های خود را با راننده یا بدون راننده به شما اجاره دهند. پیشنهاد می شود اگر قصد کرایه ماشین های قدیمی را دارید، آن ها را با راننده کرایه کنید تا در صورت بروز نقص فنی، خود راننده نقص ماشین را برطرف کند.

 آب و هوا

آب و هوا و پیش بینی آن در روز عروسی به طور ویژه ای برای عروس و دامادهایی که قصد کرایه اتومبیل های روزباز یا بدون سقف را دارند مهم است. چنین اتومبیل هایی مناسب فصل های سرد و روزهای بارانی نیستند!

احتمالات را در نظر بگیرید

هیچ کس از فردای خود با خبر نیست. اگر اتومبیلی را برای روز عروسی تا کرایه می کنید، در مورد زمان باز پس دادن آن کمی مطمئن عمل کنید. احتمالات و وقایع پیش بینی نشده را در نظر بگیرید . این موضوع به ویژه در مورد کرایه ماشین های قدیمی و کلاسیک اهمیت بیشتری پیدا می کند. در زمانی با شرکت اجاره خودرو مورد نظرتان در مورد زمان پس دادن ماشین به شرکت صحبت می کنید و زمان پس دادن آن را تعیین می کنید بهتر است یک روز اضافه یا ساعاتی اضافه بر زمان پیش بینی خود برای بازگرداندن در نظر بگیرید، زیرا ممکن است در صورت بد قولی و تعویق در زمان پس دادن خودرو مشمول پرداخت جریمه شوید.

مقاله مرتبط: چه ماشینی را برای روز عروسی خود کرایه کنیم؟