عطر مناسب روز عروسی

عطر مناسب روز عروسی

توجه به کوچک ترین جزئیات برگزاری مراسم عروسی و خریدهای قبل از جشن می تواند سطح کیفیت جشن عروسیتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. یکی از همین مسائل جزئی که اثرات بسیار خوبی بر آماده شدن عروس و داماد دارد انتخاب عطری مناسب با رایحه دلپذیر و ماندگاری بالا دارد. عطر مناسب روز عروسی برای خانم ها و آقایان متفاوت است و البته تا حد زیادی به سلیقه شما نیز بستگی دارد. در ادامه شما را در مورد انتخاب عطر مناسب روز عروسی راهنمایی می کنیم:

بهترین عطر برای عروس

شاید ابتدا انتخاب عطر مناسب برای روز عروسی به نظرتان بسیار پیش پا افتاده باشد اما بهتر است بدانید شما به عنوان عروس و داماد از ساعت 4 یا 5 صبح در سالن زیبایی شروع به آماده شدن می کنید و تا ساعت 8 شب که به سالن عروسی و یا تالار برسید چندین مقصد در پیش دارید. به طور مثال از آرایشگاه به آتلیه از آتلیه به گل فروشی، از گل فروشی به لوکیشن عکاسی و در آخر هم به باغ تالار می رسید، با توجه به این که در طول مسیر فعالیت داشته و مدام در تکاپو هستید پس بدنتان تعرق می کند، مخصوصا در فصل تابستان که دمای هوا به گرمای 40 درجه نیز می رسد. از این رو می بایست در انتخاب عطر مناسب روز عروسی دقت لازم را داشته باشید.

از ویژگی های یک عطر خوب می توان به ماندگاری و رایحه ی خوشی که موجب سردرد نشود، اشاره کرد. با توجه به فعالیت بالایی که در روز عروسی خود دارید و افراد نزدیک مانند پدر، مادر، پدربزرگ، خاله و ... شما را در آغوش می گیرند به دور از شخصیت است که بویی نا مطبوع داشته باشید پس عطر را کل روز به همراه داشته باشید تا بتوانید آن را تمدید کنید. به این ترتیب علاوه بر این که به آرایش و میکاپ و مدل مویتان اهمیت می دهید به خرید عطری مناسب نیز اهمیت دهید.

سعی کنید از یک ماه قبل زمانی که وقت کافی برای انتخاب دارید به خرید بروید . قیمت عطرهای اصلی با ماندگاری بالا از 150 هزار تومان شروع شده و تا چند میلیون نیز ادامه دارد. اگر می خواهید عطهای درجه یک با قیمت مناسب خریداری کنید می توانید به بازار نیز سری بزنید.

بهترین عطر برای داماد

به طور کلی از فاکتورهای تاثیر گذار بر جذابیت یک مرد می توان به بوی ادکلنی که می زند، ساعتی که به دست دارد و خوش لباس بودن، اشاره کرد. بهترین عطر برای داماد عطری با رایحه ی تلخ و خنک می باشد. با توجه به این که بلوز داماد رنگی روشن و سفید دارد مراقب باشید ادوکلن و عطر را به طور مستقیم به لباس اسپری نکنید بلکه با فاصله به کت و زیرپوش خود بپاشید. عطرهای مردانه عموما با توجه به این که رایحه ای تند و تلخ دارند ماندگاری بالایی دارند.