دریا از بهترین لوکیشن عکاسی عروسی

دریا از بهترین لوکیشن عکاسی عروسی

با توجه به نیازهای مردم و استقبال چشمگیر آن ها از لوکیشن های خاص عکاسی غیر از آتلیه خلاقیت فیلمبردارها نیز در این زمینه طی سال های اخیر شکوفا شده است. دریا از بهترین لوکیشن عکاسی عروسی به شمار می رود که عکس ها و کلیپ های فوق العاده زیبا و بی نظیری می توانید به یادگار داشته باشید. شما تصور کنید در لب ساحل زمانی که نسیم مطبوعی در لا به لای موهای شما می پیچد و لباس شما را تکان می دهد عکاس سریعا عکس هایی از شما ثبت می کند که مانند کارت پستال چشم نواز است.

تجربه ثابت کرده است عکاسی در لوکیشن هایی که در آن رودخانه، آبشار و دریا وجود دارد بهترین قاب تصویر را با ذوق و سلیقه ی عکاس می توان خلق کرد. پس برای عکس های فرمالیته خود و یا عکس های اسپرت دریا از بهترین لوکیشن عکاسی عروس به شمار می رود.

لوکیشن دریا

هلی شات و کرین

برای فیلمبرداری کلیپ عروسی و خلق عکس های خاص می توان از هلی شات و کرین استفاده کرد. با هلی شات می توان عکس هایی در ارتفاع بسیار بالا انداخت و عکاس به وسیله ی کرین، دوربین را به هر سمت و سویی با هر سرعتی که می خواهد تکان می دهد.

ویژگی های لوکیشن دریا

  • در هر فصلی می توانید برای عکس های فرمالیته، عکس های اسپرت و کلیپ عروسی به شهرهای شمالی ایران سفر کنید
  • با داشتن لباس مناسب، آرایش و میکاپ حرفه ای در سالن زیبایی و صد البته عکاس و فیلمبردار خلاق و خوش ذوق می توانید بهترین عکس های زندگیتان را لب ساحل و کنار دریا بگیرید
  • خودتان می توانید با ماشین شخصی به یکی از شهرهای مورد نظر به همراه تیم عکاسی سفر کنید و هم فیلم و عکس بگیرید و هم قبل از مراسم عروسی کمی ریلکس کنید و به دور از هرگونه استرس و دغدغه برای جشن آماده شوید
  • تنوع در عکس هایی که لب ساحل رفته می شود به نسبت دیگر لوکیشن ها بیشتر است

لوکیشن دریا

نکات مهم :

بهتر است پس از انتخاب آتلیه، عکاس و فیلمبردار برای این که عکس هایتان بیش از پیش زیبا و فوق العاده باشد می بایست لباس و یا لباس هایی مناسب با لوکیشن عکاسی در فصول مختلف خریداری کنید و در کنار آن ها از اکسسوری های خاص مانند گا، کلاه، تاج، دستکش و ... استفاده کنید. همچنین آرایشگر خود را برای میکاپ عروس و مدل موهایتان با خود به این سفر ببرید.

سعی کنید برای خرید لباس هم با فردی خوش سلیقه و هم با عکاس و آرایشگرتان مشورت کنید تا لباسی مناسب با تم لوکیشن خریداری کنید و در آخر هم رنگ و مدل لباس هایتان را می توانید با همسرتان ست کنید.