آرایش عروس شیک و مدرن

آرایش عروس شیک و مدرن

این که آرایشگر در زمان آرایش عروس،  صورت و چهره عروس خود را چگونه آرایش کند و چه مدل شینیونی را برای عروس در نظر گیرد، بسیار سلیقه ای است، اما آنچه که در آرایش عروس شیک و مدرن مهم است و سبب می شود تا آرایش شیک به نظر برسد، علاوه بر استفاده کردن آرایشگر از شیوه های مدرن و به روز آرایشگری دقت آرایشگر بر فرم کلی صورت و اعضای صورت و علم او بر زیبایی شناختی صورت افراد مهم است. مدل های جدید و شیک آرایش صورت زمانی می تواند شیک بودن و جدید بودنش را جلوه دهد که مناسب ترین آرایش را برای عروس به کار برد.

چگونه یک آرایش شیک و مدرن برای عروس داشته باشیم؟

آرایش عروس شیک و مدرن

برای داشتن آرایش شیک و مدرن برای عروس، ابتدا باید تعیین کرد که چه سبک آرایشی می خواهد برای عروس انجام شود. سبک آرایش عروس یا توسط خود عروس تعیین می شود و یا آرایشگر بر اساس آنکه چه سبکی از آرایش عروس بروز و مد است، خود سبک آرایش را تعیین می کند.

قدم دوم در داشتن یک آرایش شیک و مدرن برای عروس، توجه به فرم کلی صورت عروس است. این مهم است که چه فرمی از صورت را باید به چه شکل آرایش کرد. صورت افراد می تواند به اشکال گرد، لاغر و کشیده یا بیضی باشد. مسلماً آرایش عروس برای صورت های گرد با آرایش عروس برای صورت های لاغر باید متفاوت باشد؛ همچنین آرایش عروس برای صورتهای کشیده و بیضی از این آرایش برای صورت های گرد و لاغر متنایز بوده و آرایشگر باید طوری کار کند تا کشیدگی صورت کمتر شود و کمتر به چشم آید.

آرایش عروس شیک و مدرن با زیبایی شناختی اعضای صورت

ابروها، چشم ها، بینی و لب اعضای صورت را تشکیل می دهند. هر کدام از این اعضا به نحوی در زیبایی چهره تأثیر دارد. اینکه ابروها هماهنگ و مطابق با چشم ها برداشته شوند و طرح و مدل ابروها با چشم ها هماهنگی داشته باشد، در میکاپ کلی عروس بسیار بسیار تأثیر گذار است.

بینی، جزئی ازاجزای مرکزی صورت و بسیار مؤثر در ترکیب کلی چهره افراد است. همچنان که افراد با کوچک کردن بینی و جراحی زیبایی بینی از طریق کوچک کردن آن و تناسب دادن آن با صورت، در صدد زیبا کردن چهره خود هستند، هنر آرایشگر در زمان آرایش و در کم حجم جلوه دادن و کوچک جلوه دادن بینی مهم است. در آرایش مدرن صورت و چهره عروس، از رنگ هایی از کرم پودر یا پنکک بر روی بینی استفاده می شود که تن تیره تری داشته باشد. به کارگیری این رنگ تیره نسبت به دیگر بخش های صورت، سبب کوچک جلوه دادن بینی می شود.

لب نیز به لحاظ زیبایی و زیبایی شناختی در آرایش عروس بسیار مهم است و طرح  لب های هر فرد متناسب با دیگر اعضای صورتش است. با توجه به این که طرح لب ها متفاوت است آرایشگر باید به این نکته توجه داشته باشد که چه رنگی از رژ لب بیشتر با چه مدلی از لب همانگی دارد و بیشتر به چه لبی می آید. معمولاً در مورد لب های نازک رژ لب های روشن استفاده می شود تا لب ها بیشتر نما پیدا کنند. رژلب های تیره و مات معمولاً برای لب های بزرگتر و غنچه ای استفاده می شود.