برای تیپ داماد کروات بهتر است یا پاپیون

برای تیپ داماد کروات بهتر است یا پاپیون

شاید یکی از دغدغه های تمامی داماد ها سر انتخاب کراوات یا پاپیون برای ست کت و شلوار دامادی خود باشد. بسیاری برای این انتخاب مهم از فروشنده کمک می گیرند، برخی هم فارغ از هر نظری سعی می کنند هر کدام را که بیشتر علاقه دارند انتخاب کنند. کراوات یا پاپیون از مهم ترین و موثرترین اکسسوری داماد به حساب می آید که در انتخاب بهتربن آن می بایست نکاتی را رعایت فرمایید. ما در این بخش می خواهیم رابطه ی انتخاب کراوات یا پاپیون را با توجه به استایل، نوع کت و شلوار داماد و اندامتان برررسی کنیم، پس با ما همراه باشید.

به جرات می توان گفت صدها مدل کراوات و پاپیون در رنگ های مختلف و پارچه های گوناگون وجود دارد که اگر انتخابتان درست و دقیق باشد تا حد زیادی تیپ شما را زیبا تر نشان می دهد.

کاربرد کراوات 

عموما کراوات یا کروات برای تمامی مجالس رسمی و غیر رسمی همچنین محل کار نیز مناسب است و تنها می بایست طرح و رنگ آن را با توجه به کت و شلوارتان انتخاب کنید . لازم به ذکر است که یقه برخی بلوزهای مردانه تنها برای بستن پاپیون طراحی و دوخته شده است و کروات روی آن اصلا زیبا و مناسب نمی باشد پس در هنگام خرید دقت لازم را به خرج دهید. کراوات در کشورهای خارجی به عنوان جزء اصلی تیپ آقایان در محل کار می باشد و استفاده پاپیون بیشتر برای مراسم های جشن و عروسی به کار می رود.

کراوات

کاربرد پاپیون 

پاپیون از زمان های قدیم به عنوان اکسسوری داماد استفاده می شده که افراد بسیار کمی از این مد پیروی می کردند. اما طی 10 سال گذشته با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان خود قرار گرفته است. در واقع برای "تیپ داماد کروات بهتر است یا پاپیون" ملاک نیست و تنها اشخاص به سلایق خود اهمیت می دهند. نکته بسیار مهمی که باید در مورد کراوات بدانید این است که اگر قدی کوتاه و اضافه وزن دارید هرگز از پاپیون استفاده نکنید زیرا شما را کوتاه تر و چاق تر نشان می دهد. کراوات با توجه به این که بلند و کشیده است قد شما را بلند تر نشان می دهد.

پاپیون

حال به نظر شما برای تیپ داماد کراوات بهتر است یا پاپیون ؟ اگر هنوز هم نمی توانید بین این دو تصمیم بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم از نظر فروشنده های کت و شلوار داماد که بسیار مجرب در زمینه ست کردن لباس ها و اکسسوری ها با هم هستند استفاده کنید تا بهترین انتخاب را برای به یادماندنی ترین شب زندگیتان داشته باشید.