قیمت کارت عروسی

قیمت کارت عروسی

یکی از بهترین و جذاب ترین خریدهای عروسی مربوط به کارت عروسی می باشد، که باید با سلیقه و همفکری بهترین را انتخاب کنید. قیمت کارت عروسی بستگی به انتخاب شما دارد یعنی هرچه کارت عروسیتان فانتزی تر، خاص تر و شیک تر باشد مسلما قیمت آن بالاتر می رود اما اگر ساده و بدون هیچ گونه طرح و مدل خاصی باشد از قیمت ارزان تری بر خوردار است.

از انتخاب کارت عروسی به سادگی نگذرید

شاید خیلی از شما عزیزان بر این باور باشید که خرید کارت عروسی بی اهمیت است و برای انتخاب بهترین گزینه وقت کافی نگذارید، زیرا با خود می گویید مدعوین پس از خواندن آدرس کارت را بیرون انداخته و نباید هزینه زیادی برای تهیه آن هدر دهید.

اما لازم است بدانید کارت عروسی از بخش های مهم خرید قبل از عروسی می باشد که باید اتفاقا شیک ترین و زیبا ترین گزینه را انتخاب کنید و قیمت کارت عروسی نباید خیلی مهم باشد، زیرا کارت دعوت نشانه ی احترام به افرادی است که به مراسم شما دعوت شده اند پس باید درخور شخصیت و شان عزیزانتان در نظر گرفته شود، از این رو باید تمیز، بدون تاخوردگی و خط خوردگی به دست آن ها برسد.

ویژگی های یک کارت عروسی

با توجه به این که قیمت کارت عروسی در بین خریدهای کلان شما گم می شود نباید خیلی در مورد آن وسواس به خرج دهید و با توجه به سلیقه و علایق شخصیتان از بین مدل های گوناگون یکی را انتخاب کنید. اگر می خواهید کارت عروسیتان همانند دیگر تشریفات مراسم عالی باشد باید به این چند نکته توجه داشته باشید:

  • تاریخ، زمان و آدرس دقیق پستی باغ تالار در آن مشخص شده باشد
  • اگر مسیر سالن عروسی پر پیچ و خم باشد باید حتما کروکی مقصد را در کاغذی جداگانه درون پاکت قرار دهید
  • تمامی نوشته های کارت عروسی باید خوانا و پر رنگ باشد
  • بهتر است از چند بیت شعر پارسی برای جلوه ی بیشتر آن استفاده کنید
  • اگر کودکان را برای جشن دعوت نکرده اید خیلی مودبانه پشت پاکت کلمه ی آقا و بانو را ذکر کنید
  • قبل از نوشتن نام افراد در پشت پاکت، اطمینان حاصل کنید، تا خط خوردگی نداشته باشد
  • مسئولیت نوشتن اسامی مهمان ها پشت پاکت را بر عهده خوش خط ترین فرد خانواده بگذارید
  • داشتن پاکت، قیمت کارت عروسی لوکس را خیلی افزایش نمی دهد اما اوج احترام شما را به نسبت مهمانتان نشان می دهد

کارت های عروسی خاص

همان طور که گفته شد قیمت کارت عروسی گران نیست و در لا به لای خریدهای سنگین عروسی مانند آتلیه، سالن عروسی، آرایشگاه عروس و ... گم می شود. البته چند نمونه ی خاص وجود دارد که با توجه به طراحی و مدل خاصی که دارند از قیمت های بالایی برخوردار هستند. این قبیل کارت ها شامل کارت هایی است که عکس شما در یکی از صفحات آن چاپ شده، از چوب و وسایل تزیینی استفاده شده و یا کارت های موزیکال و معطر می باشند.

برای کسانی که محدودیت مالی ندارند و تنها به فکر خرید بهترین ها هستند پس قیمت کارت عروسی هم برایشان اهمیتی ندارد و از این مدل های خاص و شیک استفاده می کنند.

نکته آخر

به طور کلی سادگی بهترین سبک در هر انتخابی می باشد، فارغ از قیمت کارت عروسی می توانید کارتی ساده و شیک را سفارش دهید و درگیر تجملات اضافی نشوید.