انواع کارت عروسی

انواع کارت عروسی

کارت های عروسی با توجه به سلیقه های گوناگون طراحی و اجرا می شوند یعنی شما می توانید طرح دلخواهتان را انتخاب کنید سپس به مسئول چاپ در دفتر کارت عروسی تحویل دهید تا به کمک دیگر افراد متخصص آن ها را در تعداد سفارش داده شده تهیه کنند. انواع کارت عروسی بیشمار است و شما می توانید بهترین را با توجه به سلیقه تان خریداری کنید.

انواع کارت عروسی جدید

انواع کارت عروسی در طرح ها و مدل های جدیدی به بازار عرضه شده اند که بیشتر آن ها در عین سادگی بسیار شیک و لوکس هستند. به طور مثال پس زمینه ای تک رنگ در رنگ های ملایم مانند یاسی، کرم، گلبهی، لیمویی و ... انتخاب می کنند و خود کارت یا پاکت آن را با طرح گل های مخصوص همان فصل برجسته می کنند سپس رنگ نوشته ها را طلاکوب و یا نقره کوب انتخاب می کنند که جلوه ی آن را دو چندان می کند.

کارت عروسی جدید

انواع کارت عروسی فانتزی

به طور کلی به تمامی کارت هایی که بر روی آن ها انیمیشن، شکل های کارتونی و طرح های خاص چاپ می شود و یا به طور برجسته بر روی کارت حک می شود انواع کارت عروسی فانتزی می گویند. این کارت ها مخاطبان خاص خود را دارد، افرادی که در سنین پایین زیر 25 سال ازدواج می کنند بیشترین طرفداران کارت عروسی فانتزی می باشند.

کارت عروسی فانتزی

کارت عروسی فانتزی

انواع کارت عروسی شیک

انواع کارت عروسی شیک شاید از نظر هر کسی با توجه به تفاوت های سلیقه ای متفاوت باشد. به طور مثال یک مدل کارت عروسی شاید از نظر شما بسیار شیک اشد اما از نظر دوستتان تنها یک کارت عروسی معمولی محسوب شود. اما به طور کلی به کارت هایی که با روبان و حریر تزیین شده و نوشته های داخل کارت طلاکوب و نقره کوب است و یا روی پاکت از مروارید و نگین استفاده شده است را جزء کارت های عروسی شیک و لوکس به شمار می رود.

کارت عروسی شیک

کارت عروسی شیک

انواع کارت عروسی چوبی

یکی از ایده های خلاقانه که قیمت کارت عروسی را کمی بالاتر می برد استفاده از شکل ها و یا کادر چوبی می باشد. این قبیل کارت های دعوت خاص و فوق العاده بوده و با توجه به زیبایی و جلوه ای که دارند بسیار مورد استقبال عروس و دامادها قرار گرفته اند. طرح های چوبی بسیاری برای هر نوع سلیقه ای وجود دارد و شما با کمی جست و جو در اینترنت و یا مشاهده ی مدل های خود مغازه می توانید بهترین را انتخاب کنید.

کارت عروسی چوبی