بهترین مدل مو برای عروس

بهترین مدل مو برای عروس

انتخاب مدل مو، رنگ مو و کوتاه و بلند بودن آن تا حد زیادی به سلیقه ی عروس برمی گردد و با مشورت با آرایشگر در سالن زیبایی و آرایشگاه می توانید بهترین مدل مور را برای عروسی خود انتخاب کنید. بهتر است خیلی به نسبت قبل خود تغییر نکنید، برای مثال اگر موهایتان مشکی است برای شب عروسی بلوند و خیلی روشن نکنید طوری که قیافه تان به قدری تغییر کند که فامیل ها شما را نشناسند، در واقع تغییر تا حدی لازم است اما نه این که 180 درجه تغییر رنگ و مدل مو دهید.

انواع مدل مو

بهترین مدل مو برای عروس می تواند هم مدل موهای باز و نیمه باز باشد و هم مدل موی کاملا جم مانند شنیون. اما پیشنهاد ما به شما عروس خانم ها این است که اگر عکاسی فرمالیته عروسی دارید می توانید در روز فرمالیته از مدل موی باز و در روز عروسی از مدل بوی بسته یا شنیون استفاده کنید با این کار در روز عروسی که از صبح زود در حال انجام بسیاری از کارها هستید از موهای پریشان خود خسته و کلافه نمی شوید و امکان خراب شدن آن بسیار کم است. در روز فرمالیته ممکن است آرایشگر همراه عروس باشد و در صورت نا مرتبی موها و آرایش و میکاپ را تمدید کند از این رو مدل موی باز هم زیباتر و هم شیک تر رد عکس ها می باشد.

انواع مدل مو با توجه به فرم صورت :

صورت های بیضی : افرادی که دارای صورت های بیضی شکل هستید خوشحال باشید زیرا که هر مدل موی باز و بسته و شنیون به فرم صورت شما می آید.

صورت های قلب شکل : چهره های قلب شکل دارای چانه ای باریک و جمع و جور به همراه پیشانی کمی بلند است که می توانید با ریختن چتری و فرق کج با حجم به یک طرف فرم صورت خود را از حالت کشیده در بیاورید. مدل موی کوتاه و خرد شده ( لایه لایه یا لیر) که با براشینگ می توان حجم خوبی به موها داد نیز برای چهره های قلبی شکل مناسب است. عروس خانم ها می توانند از شنیون هایی که در بالای سر با چند موی فر و پیچ دار از بقل گوش آویزان است بهترین مدل مو را برای شب عروسی خود داشته باشند.

صورت های گرد:

افرادی که دارای صورتی گرد هستند می بایست مدل موی خود را طوری انتخاب کنند که صورتشان را کشیده تر نمایش دهند. برای این کار به شما مدل موی کاملا بسته که پشت سر بسته می شود را توصیه نمی کنیم. بهتر است از مدل موی نیمه باز و چتری بلند استفاده کنید و تمام موی خود را به عقب نکشید. مدل موهای لایه لایه و تیز که به صورت چتری روی صورت ریخته می شود نیز مناسب می باشد.

صورت های مربع:

چهره های مربعی شکل دارای پیشانی، گونه و فک های پهن می باشند. افراد با صورت مربع بهتر است از شنیون هایی که کاملا بسته است و کل موها پشت سر درست می شوند استفاده کنند ، مدل دم اسبی با چتری های پایین چشم مناسب می باشد. بهتر است کمی از موهای جلوی سرتان را به صورت نا منظم و یا فر فری بر روی صورتتان بریزید.

صورت های مثلث شکل: در این مدل فک شما پهن و پیشانی به نسبت باریکی دارید که مدل موی بلند تا پایین گردن، مدل موی کوتاه اما حجیم و چتری های حجیم بیشتر به این افراد می آید و برای شنیون عروس می توانید مدل موهایی که پایین و زیر گرن است استفاده کنید.