برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در شرق تهران

کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در شرق تهران

انتخاب کترینگ عروسی در شرق تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند از اصلی ترین عوامل یک عروسی فوق العاده و ایده آل باشد پس در انتخاب آن می بایست به خوبی تحقیق کنید. شام عروسی ارزان، هزینه بهترین غذای عروسی در شرق تهران و منو تشریفات مجالس در شرق تهران از دغدغه های فکری هر زوجی می تواند باشد که با کمی حوصله و دقت می توانید این دغدغه ها را پشت سر بگذارید.

کترینگ چیست

به طور کلی کترینگ عروسی در شرق تهران به معنای آماده سازی و طبخ انواع غذا، پیش غذا، دسر و نوشیدنی است که در محلی آماده و به مکان دیگری برای پذیرایی برده می شود. که با توجه به انتخاب شما از قیمت های متفاوتی برخوردار است. به طور مثال شما می توانید از یک تا 100 مدل خوراک و دسر سفارش دهید که البته به میزان بودجه ای که در نظر دارید بستگی دارد. اگر می خواهید یک جشن عروسی فوق العاده شیک و مجلل داشته باشید، طبق میل و سلیقه تان از منوی غذاهای ویژه مانند خوراک زبان، بره، کباب دنده، میگو، سوشی و ... استفاده کنید که البته هزینه ی سنگینی نیز باید پرداخت کنید. از سوی دیگر می توانید مراسم و زندگی مشترک خود را به راحتی آغاز کنید و به کباب ، جوجه، سالاد و نوشیدنی اکتفا کنید. همه ی این عواملی را که برای شما نام بردیم کاملا به انتخاب و سلیقه شما بستگی دارد پس در انتخاب خود کوشا باشید.

حال جای سوال است که از کجا بفهمیم پذیرایی و خوراک های یک کترینگ در شرق تهران مناسب است. البته که پاسخ این پرسش بسیار ساده است: عروس و داماد می توانید یک روز را در نظر گرفته و به یکی از مراسم کترینگ مورد نظر بروید تا بتوانید نحوه ی پذیرایی و کیفیت غذاها را امتحان کنید و اطمینان خاطر داشته باشید که بابت هزینه ای که پرداخت می کنید به بهترین نحو تشریفات عروسیتان برگزار می شود.

غذای عروسی از مهم ترین بخش های برگزاری یک جشن درجه یک و یک شب به یادماندنی می باشد که با انتخاب یک تشریفات مجالس و کترینگ مناسب می توانید به هدف خود نزدیک شوید. اگر کیفیت مواد غذایی به کار رفته شده در خوراک ها بالا باشد تا حد زیادی می تواند از فاکتورهای یک عروسی با شکوه باشد. نوع و سبک منوی غذایی برای دسر، پیش غذا و غذای اصلی کاملا به سلیقه شما می باشد پس هر خواسته ای که از کترینگ مورد نظر دارید را می توانید در قرار داد خود درج کنید تا هیچ مشکلی برای شب عروسی پیش نیاید.

خیالتان راحت!

داشتن فکری آسوده نسبت به غذاها، سرعت بخشیده شدن به کارها و داشتن تعداد زیادی خوراک، پیش غذا و دسر همزمان می تواند از دیگر ویژگی ها و مزایای انتخاب یک کترینگ مناسب است. که البته لازم به ذکر است که با داشتن انتخاب درست می توانید خاطره ی خوبی از شب عروسیتان را در خاطر تک تک خانواده و اقوام خود بگذارید. امید به این که تمام عروس و دامادها بتوانند با خوشحالی و رضایت کامل از منو تشریفات عروس شبی فراموش نشدنی را تجربه کنند.