برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در شمال تهران

کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در شمال تهران

در ابتدا بهتر است معنی کترینگ را که یک واژه ی انگلیسی است را برایی شما توضیح دهیم. کترینگ به یک آشپزخانه ی بزرگ گفته می شود که برای مراسم های کوچک و بزرگ مانند عروسی ها، جشن عقد، جشن تولد، نامزدی، مهمانی های دوره همی و حتی مراسم سالگرد و ... غذا، پیش غذا، دسر و نوشیدنی تهیه و طبخ می کند و به محل مورد نظر انتقال می دهند و در صورت دلخواه افرادی را نیز برای پذیرایی در محل می فرستند. ما از دغدغه های فکری عروس و داماد و استرس آن ها آگاه هستیم ، به طور مثال هزینه غذای عروسی در شمال تهران، شام عروسی ارزان در شمال تهران، بهترین غذای عروسی، قیمت غذای عروسی در شمال تهران و ... از همین رو در تلاش هستیم تا شما را در رسیدن به اهدافتان با در اختیار گذاشتن مطالب مفید تا حدودی کمک کنیم پس با ما همراه باشید:

کترینگ ها چه غذاهایی دارند؟

کترینگ عروسی در شمال تهران یکی از بهترین و با کیفیت ترین غذاها و خوراک ها را داراست زیرا که شبی بسیار مهم است و می بایست به بهترین نحو ممکن برگزار شود. انتخاب انواع غذا، پیش غذا، دسرهای شیرین و خوشمزه به همراه نوشیدنی به اختیار و سلیقه ی شما عزیزان بستگی دارد و مهم تر از آن به مقدار بودجه ای که برای شام عروسی در نظر گرفته اید وابسته است. شما می توانید از یک تا صد نوع پیش غذا، غذای اصلی و دسر سفارش دهید کاملا هم به سلیقه شما برمی گردد در واقع هرچیزی را که بخواهید می توانید در اختیار داشته باشید، از غذاهای خاص و گران قیمت مانند بره کباب، سوشی و شاه میگو ... تا غذاهای ساده مانند کباب و جوجه.

کترینگ در شمال تهران

چگونه کترینگ خوب پیدا کنیم؟

اگر در انتخاب کترینگ مورد نظر تردید دارید و یا بین چند گزینه نمی دانید کدام را برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از عقد قرار داد با کترینگ مورد نظر، عروس و داماد از مدیر موسسه تقاضا کنند تا برای اطمینان حاصل کردن از کیفیت غذا و نحوه ی خدمات رسانی برای دقایقی به مراسمی بروید تا بتوانید از نزدیک شاهد پذیرایی و کیفیت غذا ها باشید که البته با درخواست شما موافقت شده و می توانید در آخر تصمیم درست را بگیرید. اما این را در نظر داشته باشید که همه ی انتظارات خود را که قرار است بابتش هزینه پرداخت کنید را در بندهای قرار داد ذکر کنید تا خدایی نا کرده در شب عروسی با مشکلی مواجه نشوید.

کترینگ عروسی در شمال تهران علاوه بر کیفیت مواد اولیه ای که در غذای خود استفاده می کند می بایست با سلیقه نیز رفتار کند ، مثلا بر روی میزهای خود پارچه هایی تمیز و یک رنگ استفاده کند، تزیین و ظاهر غذا زیبا و اشتها برانگیز باشد، تمامی بشقاب ها، قاشق و چنگال عاری از هر گونه لک و کثیفی باشد ، ظروف استفاده شده یک رنگ و یک شکل باشد و تمامی این وسایل و غذاها چیدمان خاص و زیبا داشته باشد تا چشمگیر و فوق العاده دیده شود. این مواردی که ذکر شد را حتما جدی بگیرید و برای داشتن شبی با شکوه آن ها را رعایت کنید.